Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mást is aggasztja, hogy...

Mást is aggasztja, hogy utólag, miután feldobta a bakancsát a földbe fogja végezni a férgek eledeleként?

Figyelt kérdés
Engem megrémiszt a tudat, hogy bérelt helyem van a férgek étlapján. Na nem érdekelnek a vallások, és a többi szellemes túlvilági izé is messze áll tőlem. Viszont nem tudok nem arra gondolni, hogy a földben fogok megrohadni. A hamvasztás jól hangzik, de különféle szokások miatt felejtős. Másfelől a temetőknek van egy bizonyos hangulata, ami miatt úgy érzem, hogy egy csomó halott ember maradványa van a talpam alatt. Na izé... végül is magam sem tudom minek raktam fel a kérdést.
2017. máj. 26. 17:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem tökmindegy, egy marék hamut hagyni egy korsóban például illetlenség :D Csak pakolgatja a család, tisztogatja, véletlenül leveri és lehet porszívózni utána meg jön a lelkiismeret furdalás :)

Én is sokmindenben ellentmondok a saját logikámnak, de ahogy mondod, az ember az ember. Minden belső dolog, beállítottság egyébként könnyen változtatható külső segítség nélkül is. Igen, ezeket mind élőben láttam, te is minden gond nélkül bírnád gyomorral. A néhányadik után természetesen, mint ahogy én is, és mindenki más akinek a munkája miatt szükségszerű halottakkal találkoznia.

2017. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mi a férjemmel annyira szeretjük egymást hogy egymás mellett szeretnénk nyugodni. engem hidegen hagynak a férgek, szeretnék szép ruhában lenni akkor, bár akkor már ugysem erdekel mert mar egy jobb hely lesz :)
2017. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#7, ha nem lenne lelked, már most is a kukacok zabálnának.

Az élő és a holt testet a Lélek különbözteti meg egymástól.


#5

2017. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Van egy 3. lehetőség is , nem kell a földbe vagy a kemencée menned ... hanem lehetsz egy szobor is :D . Nem tudom hallottál e már a Human Body Exhibition-ről , de a a lényeg , hogy a holtesteket mumufikálják(vagy valami hasonló) és aztán szobrokat készítenek belőlük amiket aztán sok ember megnézhet és tanulhat az emberi testről. Ha érdekel úgyis utána nézel :P

De még azt is csinálhatod , hogy lefagyasztatod magad , és akkor talán 100 év múlv kiolvasztanak , ha meglesz hozzá a technika .

Szerintem még egy csomó módja van a test konverválásának amit én nem írtam itt le :'D

2017. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"Csak pakolgatja a család, tisztogatja, véletlenül leveri és lehet porszívózni utána meg jön a lelkiismeret furdalás :)"

Halálom előtt mondanám nekik, hogy ne tartják otthon, hanem öntsék valahol ki a francba. Nem kell otthon tartani. :D


"Minden belső dolog, beállítottság egyébként könnyen változtatható külső segítség nélkül is."

Nekem azért ez nem megy. Szerintem az emberek nem változnak ilyen könnyedén.


"Igen, ezeket mind élőben láttam, te is minden gond nélkül bírnád gyomorral."

Hát én nem vagyok te, bizonyára a rohammentő vinne el onnan. Egy kis sebet látok és már az leblokkol, rendesen rosszul leszek. TV-n keresztül mondjuk simán megnézem, de élőben az nonszensz.

2017. máj. 27. 10:42
 16/22 A kérdező kommentje:

#12

Túlságosan is pozitív vagy.

#13

Hidd el nekem, hogy nincs olyanom, de nem is hiányolom. Na meg nem vagyok halott, hogy a kukacok eledele legyek élve. Tudod az majd a halálom után fog bekövetkezni. Mellesleg a léleknek semmi köze a biológiához, max a pszichológiához.

#14

Nekem pont azzal van bajom, hogy a holttestem majd évekig aszalódhat a földben vagy a férgek fogják felfali. Semmi kedvem úgy végezni, mint Imhotep, meg valamiféle kabalaként valamelyik tudományos laborban, kamrában lefagyasztva. Amúgy meg halottam, hogy elég drága mulatság. Na persze meg ott van az is, hogy az összes felmenőmnek koporsós temetése volt. Szóval nem lóghatok ki a sorból.

2017. máj. 27. 10:43
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen,engem is aggaszt iszonyatosan!Nem vagy egyedül ezzel(sajnos xD ) én vérvételkor is mindig elájulok ,meg volt egyszer olyan is,hogy egy kis vágástól a kezemen,attól is elájultam,pedig máskor viszonylag bírtam a miniatűr vágásokat.már azt is rossz leírnom most,hogy vágás..:S ááh.csak én még tv-ben sem bírtam sosem az ilyesmit.és nekem tetszene,hogyha lenne lélek.Megvigasztalódnék,de én sem hiszek benne.a férgektől,kukacoktól mindig is kifutottam a világból,fóbiám van szerintem nagyon erős.hogyha látok egyet valahol,utána még órákig egyengetnem kell a "lelkem" hogy újra normálisabb legyek.meg még ecsetelhetném napestig,mennyire nem nekem való ez az egész test meg féreg-kukac dolog.Kiskoromtól kezdve rosszul vagyok,hogy egyáltalán miből vagyok összerakva,még leírni sem bírom miből vagyok.Nem értem hogy születhet ilyen ember,mint én.
2017. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
meg hogy családtagjaim is úgy végzik...nem méltóságos
2017. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#17

Kissé hasonlóak vagyunk ebből a szempontból, viszont én nem ájulok el ilyen könnyedén. Régen volt rá példa mondjuk, de már valamivel jobban bírom. De még mindig rosszul leszek megáll bennem az ütő, ha vért látok. Persze próbálom titkolni és elfordítom a fejem, miközben próbálok másra gondolni lenyugodni, mert még a szívvéresemet is felgyorsul. :D A férgek kukacok undorítóak gyomorforgatósak, úgyhogy nem akarom nekik adni a holttestemet. Na meg szemetet sem akarok magam után hagyni c(szemét alatt a holttestemet értem) Jobb lenne úgy, mint mondjuk a Jedi filmekben. Miután meghalnak eltűnik a testük. xD

2017. máj. 28. 18:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani: "irigylem a problémád". Pedig én nem is...
2017. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!