Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mást is aggasztja, hogy...

Mást is aggasztja, hogy utólag, miután feldobta a bakancsát a földbe fogja végezni a férgek eledeleként?

Figyelt kérdés
Engem megrémiszt a tudat, hogy bérelt helyem van a férgek étlapján. Na nem érdekelnek a vallások, és a többi szellemes túlvilági izé is messze áll tőlem. Viszont nem tudok nem arra gondolni, hogy a földben fogok megrohadni. A hamvasztás jól hangzik, de különféle szokások miatt felejtős. Másfelől a temetőknek van egy bizonyos hangulata, ami miatt úgy érzem, hogy egy csomó halott ember maradványa van a talpam alatt. Na izé... végül is magam sem tudom minek raktam fel a kérdést.
2017. máj. 26. 17:15
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Én inkább hamvasztanám magam.

Sajnos most már komoly szabályok vannak, mindenképp kell a hamvaknak végső hely. Tehát nem lehet elszórni, kiderül és büntetendő... Nem értem.. Oké, valamennyire értem, de mégsem. Addig nem zárják le az ügyet amíg valahova nincs bejelentve az elhunyt..

Inkább lennék hamu és afölé telepített fa, az sokkal barátságosabb és lelkileg is könnyebben emészthető mint a koporsó vagy a szórás..

2017. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Wadmalac ***** válasza:
Gondolj arra, hogy legalább vissza leszel forgatva a rendszerbe. Hogy milyen módon, az a végeredmény szempontjából teljesen mellékes.
2017. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!