Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Talán egy kísértet keltett...

Talán egy kísértet keltett fel hajnali 3-kor?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy valamiféle sátánista rémálmom volt, pedig nem vagyok sátánimádó vagy ilyesmi. Az álmot elég hosszú lenne leírni, mellesleg én nem is szerepeltem benne és javarészét már el is felejtettem. Arra emlékszem, hogy két nőről szólt, akik valami sátánista rituálékat csináltak benne, hogy megátkozanak valakit. Nos, a részletek már csak halványan ugranak be, de eléggé ijesztő volt. Közben valaki hirtelen a vállamnál fogva rángatott ki az álomból, hirtelen felkeltem, de le volt kapcsolva a lámpa. A sötét ellenére láttam valami árnyékot az ágy végén. Miután megláttam az árnyékot hirtelen félre húzódtam és ekkor eltűnt, de a vállamnál még akkor is éreztem valami súlyt és meleget, viszont a lábaim fáztak, pedig nincs a szobában semmiféle ventilátor vagy ilyesmi, de még huzat sem volt. Felkapcsoltam a lámpát, de semmi nem volt a szobában rajtam kívül, viszont nem tudtam már visszaaludni. Olvastam néhány parapszichologiával kapcsolatos ezoterikus oldalakat, de egyikben sem írtak semmi hasonlót. Egyébként ez a ház eléggé régi, de nem tudom, hogy a korábbi lakók között valaki meghalt volna, mivel ez egy tanyasi ház. A nagyszüleimet is kérdeztem, de ők sem tudják.

2017. aug. 29. 15:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Alain Delon ***** válasza:
82%
Az éberből alvásba és vissza elég furcsa érzéseket tud kelteni az emberben.
2017. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Tán' még az is meglehet.
2017. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#2 Azért különbséget tudok tenni a valóság és az álom között, mellesleg az álom is érdekesnek mondható.

Nem emlékszem minden részletre, de ahogy mondtam két nő szerepelt benne és asszem testvérek voltak. Az átokból csak annyira emlékszem, hogy egy woodoo baba nyaka köré tekertek hajakat és körben voltak, körülöttük gyertyák égtek. Aztán csak arra emlékszem, hogy egy egy barlangban vannak valaki elől menekültek, végül egy hatalmas fordított fakupolához értek, aminek a közepén egy csónak volt. Beültek a csónakba, mert valahonnan víz ömlött befelé, viszont a csónakkal elsüllyedtek., de aztán felfelé úsztak és tó volt körülöttük, a tó egy barlangban volt és körülötte keresztre feszített megnyúzott emberek voltak, akik véreztek, a vér pedig a tóba folyt. Hát körülbelül csak ennyire emlékszem.

2017. aug. 29. 16:53
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Alvásparalízis esetleg?
2017. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Alain Delon ***** válasza:
49%
16:53: Nem inden esetben lehet különbséget tenni álom és valóság között. Csalt már meg engem is ez.
2017. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#6

Én meg tudom, illetve nem tudom mit láttam, de az nem álom volt. Nem vagyok túlzottan oda a szellemes kísértetes dolgokért se, szóval eddig ez volt az első paranormális élményem. Nem tudom hová rakni a dolgot, de kíváncsi lennék olyan véleményekre is, akik ebben jártasak. Nem volt alvásparalízisem, mert semmi sem utal rá. Utána néztem a neten az alvásparalízisnek, mielőtt kiírtam a kérdést.

2017. aug. 29. 18:16
 8/25 anonim ***** válasza:
Sztem az előzőéleted foszlànyképei is lehetnek.
2017. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#8

Én férfi vagyok. :D

2017. aug. 29. 18:51
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Lézeznek gonosz erők.Amikor alszol,a lelked fogékonyabb a szemünknek làthatatlan valósàgokra,ilyenkor könnyebben közeledbe férkőznek ezek is.Aki felébresztett,valószínűleg viszont jobb szàndékú lehetett.Valószínű olyan àlmot küldtek neked,ami nem lett volna jó,ha folytatódik!

De persze ez csak elmélet...erre tippelek.

Néha nekem is vanak "gonosz" àlmaim.Nagyon utàlom ezeket.Mert ilyenkor hazàrozottan érzem a negativ energiàk jelenlétét.

2017. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!