Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Talán egy kísértet keltett...

Talán egy kísértet keltett fel hajnali 3-kor?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy valamiféle sátánista rémálmom volt, pedig nem vagyok sátánimádó vagy ilyesmi. Az álmot elég hosszú lenne leírni, mellesleg én nem is szerepeltem benne és javarészét már el is felejtettem. Arra emlékszem, hogy két nőről szólt, akik valami sátánista rituálékat csináltak benne, hogy megátkozanak valakit. Nos, a részletek már csak halványan ugranak be, de eléggé ijesztő volt. Közben valaki hirtelen a vállamnál fogva rángatott ki az álomból, hirtelen felkeltem, de le volt kapcsolva a lámpa. A sötét ellenére láttam valami árnyékot az ágy végén. Miután megláttam az árnyékot hirtelen félre húzódtam és ekkor eltűnt, de a vállamnál még akkor is éreztem valami súlyt és meleget, viszont a lábaim fáztak, pedig nincs a szobában semmiféle ventilátor vagy ilyesmi, de még huzat sem volt. Felkapcsoltam a lámpát, de semmi nem volt a szobában rajtam kívül, viszont nem tudtam már visszaaludni. Olvastam néhány parapszichologiával kapcsolatos ezoterikus oldalakat, de egyikben sem írtak semmi hasonlót. Egyébként ez a ház eléggé régi, de nem tudom, hogy a korábbi lakók között valaki meghalt volna, mivel ez egy tanyasi ház. A nagyszüleimet is kérdeztem, de ők sem tudják.

2017. aug. 29. 15:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#10

De miért küldenének nekem ilyen álmokat? Nem tudom mi vagy ki ébresztett fel és talán hülyén hangzik, de fizikailag kirángatott az álmomból. :D

2017. aug. 29. 19:29
 12/25 Alain Delon ***** válasza:
61%
18:16: Igen, nem álom volt, hanem az álom és az ébrenlét közötti átmeneti állapot. Mikor már nem vagy benne teljesen az álomban, de még nem vagy teljesen ébren. Ilyenkor a kettő hajlamos összekeveredni.
2017. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

Aztaaa. Sorolnèk nèhány tèvhitet.

1. Szellemeket a szemeddel nem fogsz látni.

2. A règi dolgok, házak stb pont annyira szellemesek, mint az újak.

3. Azt hitted èbren vagy.

2017. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#12

Ez volt az első paranormális élményem és te erővel ki akarod nyírni ezzel a hipnagógiával? Asszem ez a neve.

2017. aug. 29. 21:23
 15/25 Alain Delon ***** válasza:
0%
21:23: Nem volt ott semmi sem paranormális.
2017. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15

Mindenki abban hisz, amiben akar. De tudod még ott van a két nő, a két nő az álmomból...annak lehet valami jelentősége? Valami paranormális mondjuk? :D

2017. aug. 29. 22:56
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

A válladba talán görcs állt abban a pillanatban ezért érezted úgy mintha valaki megfogta volna...

A hideg lábra pedig azt tudom mondani,hogy ki volt takarva,és mivel alvás alatt csökken a vérnyomás a végtagokba nem jut elegendő vér.

Így tudnám elmagyarázni,ami esetleg elfogadható ha nem hiszel a szellemekben...mert én nem hiszek.

Hihetetlen mire képes az emberi agy.Én is voltam úgy,hogy felriadtam éjjel,úgy nevezik hogy robbanó fej szindróma,nem szenvedek ebben a betegségben szerencsére,de 1x 2x megtapasztaltam,nagy robbanáshoz vagy tányértöréshez hasonló hangra riadsz fel,holott ez csak a fejedben játszódik le.

Akkoriban stresszes időszak volt egy kicsit,és bizony a stressz nagy hatással van az alvásra,úgy értem negatív hatással.

Most nincsenek ilyen gondjaim,mikor lefekszek,akkor alszok, nem figyelek semmi pattogásra ami a szobában zajlik meg ilyesmik,számba se veszem, ezáltal elkerülhető a pánik,ami csak rosszabbítana a helyzeten.

Szerintem megnyugodhatsz,nincs ott semmi szellem,csak az agyad szórakozik.

2017. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A két nő lehet éppen vmeik hozzàtartozód is éppen de ezt neked kell tudnod.
2017. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#17

Nos, érdekes felvetés, viszont, ha a végtagokba nem jut elegendő vér zsibbadtnak érzed nem hidegnek, másfelől nincs olyan hideg, mint az ősz közepe felé, éppen ellenkezőleg. A vállam nem görcsölt, inkább mintha egy egy kisebb súly lenne rajta és valószínűleg hülyén hangzik, de egy meleg kéz érintését éreztem abban az 1-2 percben, amíg nem hirtelen elmúlt. Nem tudom pontosan időbeli sorrendben leírni, de az árnyat asszem 8-10 másodpercig láttam az ágy végén, amíg hirtelen eltűnt. Ezalatt pislogtam megtöröltem a szemem, mert azt hittem csak képzelem vagy ilyesmi, de az árny ott volt. Kb. 3-4 másodperc, amíg észbe kaptam és hátrébb húzódtam és ekkor pár másodperccel később tűnt el. A két nő egyik ismerősömre se hasonlított, bár őszintén az egyiknek az arca homályosan ugrik be.

2017. aug. 30. 19:29
 20/25 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az a lényeg, hogy hiszek vagy sem, mert szeretnék hinni, de eddig semmi paranormális élményem nem volt. Abban a pillanatban kissé ijesztő volt, de végül örültem neki, mert hát minden átlagos körülöttem. Végül ezért lett az UFO-kkal kapcsolatos téma a hobbim. A parapszichológia kissé ijesztő. :D
2017. aug. 30. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!