Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek? Kene felnem?

Mit tegyek? Kene felnem?

Figyelt kérdés
Atjott az unokatestverem, es letette a taskajat a foldre. A szemunk sarkabol lattuk, hogy a taska pantja megemelkedik, majd leesik. A nyaron viccbol megideztuk Charlie Charliet es nagyon kicsit megmozdult a ceruza amit akkor nem vettunk eszre csak amikor visszaneztuk a videot. Az uncsim fejebe esett a kep keretestol stb. Nem hiszek a szellemekben de ez azert ijeszto. Pszichologusnal is voltam, aki azt mondta hogy teljesen normalis es beszamithato vagyok.
2018. jan. 6. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

el fog múlni.

nem ártalmas.

2018. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Azonnal egesd el a taskat!
2018. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene félned? Ez semmi.

Ha úgy nézzük velem már történtek rosszabbak is.:)

2018. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszi, kicsit megnyugodtam.. fura, hogy csak akkor tortennek ilyenek, ha az unokatestverem is itt van...
2018. jan. 9. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az unokatestvéredet megszállta egy démon (vagy talán szellem, de az ritkább)
2018. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!