Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tárgyak spontán eltünésénem...

A tárgyak spontán eltünésénem lehet más magyarázata, minthogy szimuláció az univerzumunk?

Figyelt kérdés

Volt már többször olyan, hogy valamilyen tárgy egyik pillanatban megvolt a másikban már sehol sem találtam. Úgy tűntek el egy zárt környezetből, hogy mód nyílt alaposan megvizsgálni a helyet ahová esett, mégsem volt található sehol. Nem régiben olvastam róla, hog ilyet már sokan tapasztaltak és ez a ma oly népszerű tudományos elméletet bizonyítja "univerzumunk szimulált avagy számítógépes valóságban" élünk.


Az elmélet lényege, hogy miközben egyre növekszik a különböző területekről származó tudósok száma, akik ezt az elméletet vallják, mindenki 2 féle az átlag ember számára tapasztalható bizonyítási lehetőséget ismer erre.

Valljuk meg a tudományos levezetéseket, tényeket kevesen értjük meg, ezért az átlagembernek kézzelfogható tapasztalat kell. Ebből ez a második a kevésbé misztikusabb...


Megfogadtam, ha mégegyszer ilyen lehetőségem lesz, hogy anyagdefektus, eltünést tapasztalok jobban megfigyelem a dolgokat

Ma reggel a sarki élelmiszerboltba tértem be 7 óra előtt, hogy megvegyem a reggeli szendvicsemhez szükséges dolgokat. Alig voltak ilyenkor a boltban. Amikor a citromokhoz értem az első legközelebbi citrom, pont olyan volt amilyet szeretek : nagy, alig volt két vége, azaz sok hasznos beltartalommal bírt és nem volt kemény sem. Könnyen facsarható volt. Azonnal bele is dobtam a joghurtot tartalmazó kosárba, amit azelőtt emeltem bele. Mentem a kávéstejekhez és dobtam is bele a kedvencem, amikor látom hogy a citrom nincs sehol :(


Nagyon elcsodálkoztam. Alig pár másodperc telt el hogy a citromot beledobtam a kosárba, de sehol sem találtam. Körbenéztem sehol semmi. A citrom nem volt semelyik pultnál sem, a földön sem. Senki sem volt közel, reggel volt, alig voltak bent. Visszamentem pár lépést a citromokhoz, de semmi. Egyik zöldséges standon sem volt. Sehol sem találtam meg a kedvenc citromom. Hült helye volt.


Úgy tűnt el a citrom teljesen egyik pillanatról a másikba, hogy az egy valós anyagot tartalmazó materiális világban nem lehetséges. Egyértelműen azt vontam le a tapasztalatból, hogy az univerzumunk egy szimuláció. Lehet más magyarázat?



2018. febr. 21. 20:28
1 2 3 4 5
 11/47 Seamonk válasza:
89%
Hat en nem tudom mi tortenhetett, de szerintem ez egy jel hogy neked Az az evilagi kuldetesed hogy ezt a jelenseget feltard! Vegulis mindenki okunk megvan a gyumolcsokre hallgatni, legalabbis Newtonnak bejott
2018. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
68%

csak az agyad tréfélt meg. nem emlékszel mindig arra, hogy bezártad-e a bejárati ajtót, mert annyira rutin mozdulattá vélik, hogy az agyad meg se jegyzi, csak a fontos dolgokra koncentrál, pl. arra, hogy el ne ess a küszöbben.

csak hiszed, hogy valamit ott tettél le, ahol, valójában nem. ha a megtalálás után se ugrik be, hogy ott hagytad, akkor az agyad vérellátásával van valami gond. sportolj és szedj vitamint meg gyógynövényeket.

2018. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
69%
Különös álmok, furcsa szagok, mozgó, eltűnő tárgyak,szellem jelenlétére utalnak. Lehet csupán a képzeleted űz veled tréfát, de az is lehet,hogy esetleg a túlvilág próbál veled kapcsolatba lépni. A legjellemzőbb jelenési forma, amikor kisebb-nagyobb tárgyak elmozdulnak, olykor a levegőbe emelkednek. Ezekre eddig a szellemvadászok körében sem született válasz. A legegyértelműbb jel olykor, hogy olyan tárgyak tűnnek el, melyekről korábban pontosan tudtuk hova tettük. Ezzel csupán azt jelzik, hogy jelen vannak, ám érdemes vigyázni, mert azok a szellemek, melyek bútortologatásra adják fejüket, bizony sok esetben érkezhetnek rossz szándékkal.
2018. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
80%

Velem olyan volt, hogy valami leesett és konkrétan eltűnt. a szemem láttára esett le, olyan dolog, ami nem gurulhat el, és egyszerűen eltűnt. Azóta sem került elő, és közben már elfelejtettem, hogy mi volt az, mert ez elég régen volt, de emlékszem, hogy nem hittem a szememnek, és mindenhol kerestem, és soha nem lett meg.

Még egy másik ilyen volt, hogy egy hajcsatom, ami nagyon tetszett, elégnagy, kb 8cm széles, beesett az ágyam mögé, és azt soha többet nem találtam meg, azóta sem került elő. De ez utóbbira még lehet más magyarázat. Viszont az első esetet sosem fogom elfelejteni, mert annyira hihetetlen volt, és a szemem láttára történt.

2018. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim válasza:
80%
Nekem is volt mar olyan, hogy leesett egy dolog az agyam moge ami nem tudo elgurulni se semmi es utana rogton meg akartam keresni es sehol nem volt az egesz kornyeket atkutattam es semmi. Azota at is lett alakitva es kitakaritva/atnezve mindende soha nem kerult elo.
2018. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
80%
pont ugyanez, utolsó, az ágyam mögé leesett hajcsat esete. Szerintem már az az ágy sincs meg, amelyik mögé leesett. De sohasem került elő, pedig nagyon tetszett nekem. Névnapomra kaptam a tesómtól, és alig tudtam hordani, mert máris eltűnt.
2018. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
62%
még egy eset eszembe jutott. Évekkel ezelőtt történt. Bankautomatából vettem föl pénzt, és kevesebb volt 10 ezerrel, rengetegszer átszámoltam, nem volt meg, egy hiányzott. Teljesen hihetetlen volt a számomra, kétségbeestem. Végül aztán még egy kísérletet tettem, és egyszer csak megvolt a hiányzó 10 ezres. Nem volt összeragadva semelyikkel, hanem egyszer csak annyi 10 ezres volt a kezemben, amennyi kellett.
2018. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
82%
Ne bizonygasd magadnak ennyire, hogy márpedig ez csak és kizárólag egy hiba lehet a mátrixban. A citrom kieshetett a kosár lyukain, mellédobhattad, kiránthattad...stb. Persze, azt mondod, hogy ki van zárva, figyeltél, de amikor elhagyunk valamit, mindig bizonygatjuk, hogy “esküszöm, előbb még itt volt” aztán mindig kiderül, hogy mégsem. Elhagytad a citromodat, end of story.
2018. nov. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a macskám tűnt el, midenhol kerestem, de sehol sem volt. Szerintem hiba a màtrixban
2019. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
29%

"megelőzi, gyógyítja a rákot"

ÁLLJ!

Mivel antioxidáns, ezért valóban van rákmegelőző hatása.

De NEM gyógyítja a rákot, hanem segít neki fennmaradni!

Épp ezért pl. kemoterápia alatt tilos antioxidánsokat enni.


Ezen kívül te ne említs tudósokat, mert közöd nincs hozzájuk.

2019. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!