Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tárgyak spontán eltünésénem...

A tárgyak spontán eltünésénem lehet más magyarázata, minthogy szimuláció az univerzumunk?

Figyelt kérdés

Volt már többször olyan, hogy valamilyen tárgy egyik pillanatban megvolt a másikban már sehol sem találtam. Úgy tűntek el egy zárt környezetből, hogy mód nyílt alaposan megvizsgálni a helyet ahová esett, mégsem volt található sehol. Nem régiben olvastam róla, hog ilyet már sokan tapasztaltak és ez a ma oly népszerű tudományos elméletet bizonyítja "univerzumunk szimulált avagy számítógépes valóságban" élünk.


Az elmélet lényege, hogy miközben egyre növekszik a különböző területekről származó tudósok száma, akik ezt az elméletet vallják, mindenki 2 féle az átlag ember számára tapasztalható bizonyítási lehetőséget ismer erre.

Valljuk meg a tudományos levezetéseket, tényeket kevesen értjük meg, ezért az átlagembernek kézzelfogható tapasztalat kell. Ebből ez a második a kevésbé misztikusabb...


Megfogadtam, ha mégegyszer ilyen lehetőségem lesz, hogy anyagdefektus, eltünést tapasztalok jobban megfigyelem a dolgokat

Ma reggel a sarki élelmiszerboltba tértem be 7 óra előtt, hogy megvegyem a reggeli szendvicsemhez szükséges dolgokat. Alig voltak ilyenkor a boltban. Amikor a citromokhoz értem az első legközelebbi citrom, pont olyan volt amilyet szeretek : nagy, alig volt két vége, azaz sok hasznos beltartalommal bírt és nem volt kemény sem. Könnyen facsarható volt. Azonnal bele is dobtam a joghurtot tartalmazó kosárba, amit azelőtt emeltem bele. Mentem a kávéstejekhez és dobtam is bele a kedvencem, amikor látom hogy a citrom nincs sehol :(


Nagyon elcsodálkoztam. Alig pár másodperc telt el hogy a citromot beledobtam a kosárba, de sehol sem találtam. Körbenéztem sehol semmi. A citrom nem volt semelyik pultnál sem, a földön sem. Senki sem volt közel, reggel volt, alig voltak bent. Visszamentem pár lépést a citromokhoz, de semmi. Egyik zöldséges standon sem volt. Sehol sem találtam meg a kedvenc citromom. Hült helye volt.


Úgy tűnt el a citrom teljesen egyik pillanatról a másikba, hogy az egy valós anyagot tartalmazó materiális világban nem lehetséges. Egyértelműen azt vontam le a tapasztalatból, hogy az univerzumunk egy szimuláció. Lehet más magyarázat?



2018. febr. 21. 20:28
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
25%
Régi a kérdés, de ha még mindig történnek hasonló furcsaságok érdemes utánaolvasni a technológiai zaklatásnak. Olyan eszközöket találtak fel, amelyekkel képesek hallucinációkat előidézni (Blue beam projekt, illetve ahhoz hasonló), valamint képesek tárgyakat mozgatni, felemelni, akár ki is vinni a lakásból. Tudom, hogy hihetetlen, pedig valóság. A technológia hatalmasat fejlődött, de titkolják az emberek elől. És titokban szórakoznak, mert tudják, hogy majd a szellemek meg egyéb képzeletbeli lények rovására írják az emberek a különös jelenségeket.
2019. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

linkelni tudsz egyet?


először azt hittem figyelmetlenség, megesik az ilyen.

De tovább olvasva a hallucináció jutott, "...pont olyan volt amilyet szeretek" ez túl ideális (neked). sokat éjszakázol?

aztán elkezdtem hinni a dologban, és annak örülhetünk, hogy nem fizetés után tűnt el a semmibe, a kasszánál.


(én mindig is azon morfondíroztam, hogy ha teleport kapukat tudnék használni mire használnám. Ez kb ilyen. Az üzlethelyiségekbe kis sebeket elhelyeznék, megspórolva az utat, és minden csak egy karnyújtásnyira lenne)

2019. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
44%

Bár tudnánk, mi ennek a magyarázata.


Velem az történt pár hónapja, hogy zuhanyzás közben leslagoltam a tusfürdő dobozát, hogy ne maradjon szappanos, a dobozon lévő matrica pedig leázott róla, bele a kádba. A matricát ezután kitettem a mosdókagyló szélére, amíg zuhanyoztam (nem a legszélére, hogy még véletlen se essen le, a matrica mivel vizes is volt, oda is tapadt kicsit a mosdókagylóhoz). Mikor végeztem és elhúztam a zuhanyfüggönyt, majd kiszálltam a kádból, a matricát be akartam dobni a kukába, de egész egyszerűen eltűnt. Sehol sem volt már.


Volt egy másik esetem is a tb-kiskönyvemmel, amit egyik nap az étkezőasztalra tettem. Másnap sehol nem találtam, majd egy olyan helyen leltem rá az előszobában, ahová semmit nem szoktam letenni, még a helyiségben sem jártam miután az asztalra tettem, csak amikor már kerestem.

2019. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
90%

Létezik olyan, hogy valamit spontán teszel le.

Ilyenkor ez nem tudatos, tehát 𝐧𝐞𝐦 olyan helyre teszed, ahova tudatosan tennéd, ezen kívül a tudatod - mivel ott se volt - egyszerűen 𝐧𝐞𝐦 emlékszik semmire ebből.

Megoldás:

el kell lazulni, nem erőltetni a problémát.

A tudattalan egy idő múlva előhozza ilyenkor a megoldást. Mert ő viszont megjegyezte.

2019. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Girlll3 ***** válasza:
95%
Az, hogy szétszórt vagy... az is egy opció
2019. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Igen, sok.

Persze ettől még hamis ez a valóság. Mármint pici, csak információ.

2020. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Ne már ez is bugos? Ráférne egy frissítés....
2020. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
87%

Nekrm eddig csak az a fura hogy véletlenek mutatnak rà véletlenekre.

A vmi leesett nincs meg hiaba kuszom màstom végig a hàzat, érdekes, de ha legközelebb leejtek vmit VÈLETLEN, es ahogy követem a gurulásàt, elgurul oda, amit koràbban kerestem.


Tipikus amikor filmekben ugy feseznek vel véletlen pl egy tejtett szobàt, hogy pont törtent elötte egy veletlen pl leesett egy könyv a könyvespolcrol mert vki veletlen meglökte.

Es ez a valosàgban is igy esik meg sokszor nàlam.


Szoval en ilyen tèren a véletlenek közti összefüggéseken szoktam mélàzni.

2020. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
* ha vmi leesett
2020. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
*ugy fedeznek fel veletlen egy rejtett szobàt hogy elötte történt egy véletlen
2020. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!