Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tárgyak spontán eltünésénem...

A tárgyak spontán eltünésénem lehet más magyarázata, minthogy szimuláció az univerzumunk?

Figyelt kérdés

Volt már többször olyan, hogy valamilyen tárgy egyik pillanatban megvolt a másikban már sehol sem találtam. Úgy tűntek el egy zárt környezetből, hogy mód nyílt alaposan megvizsgálni a helyet ahová esett, mégsem volt található sehol. Nem régiben olvastam róla, hog ilyet már sokan tapasztaltak és ez a ma oly népszerű tudományos elméletet bizonyítja "univerzumunk szimulált avagy számítógépes valóságban" élünk.


Az elmélet lényege, hogy miközben egyre növekszik a különböző területekről származó tudósok száma, akik ezt az elméletet vallják, mindenki 2 féle az átlag ember számára tapasztalható bizonyítási lehetőséget ismer erre.

Valljuk meg a tudományos levezetéseket, tényeket kevesen értjük meg, ezért az átlagembernek kézzelfogható tapasztalat kell. Ebből ez a második a kevésbé misztikusabb...


Megfogadtam, ha mégegyszer ilyen lehetőségem lesz, hogy anyagdefektus, eltünést tapasztalok jobban megfigyelem a dolgokat

Ma reggel a sarki élelmiszerboltba tértem be 7 óra előtt, hogy megvegyem a reggeli szendvicsemhez szükséges dolgokat. Alig voltak ilyenkor a boltban. Amikor a citromokhoz értem az első legközelebbi citrom, pont olyan volt amilyet szeretek : nagy, alig volt két vége, azaz sok hasznos beltartalommal bírt és nem volt kemény sem. Könnyen facsarható volt. Azonnal bele is dobtam a joghurtot tartalmazó kosárba, amit azelőtt emeltem bele. Mentem a kávéstejekhez és dobtam is bele a kedvencem, amikor látom hogy a citrom nincs sehol :(


Nagyon elcsodálkoztam. Alig pár másodperc telt el hogy a citromot beledobtam a kosárba, de sehol sem találtam. Körbenéztem sehol semmi. A citrom nem volt semelyik pultnál sem, a földön sem. Senki sem volt közel, reggel volt, alig voltak bent. Visszamentem pár lépést a citromokhoz, de semmi. Egyik zöldséges standon sem volt. Sehol sem találtam meg a kedvenc citromom. Hült helye volt.


Úgy tűnt el a citrom teljesen egyik pillanatról a másikba, hogy az egy valós anyagot tartalmazó materiális világban nem lehetséges. Egyértelműen azt vontam le a tapasztalatból, hogy az univerzumunk egy szimuláció. Lehet más magyarázat?



2018. febr. 21. 20:28
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
42%

Velem is sok ilyen történt már, pl ruhák eltűnése a gardrób szekrényből, úgy, hogy előtte pár órával hajtottam be, soha nem lett meg, volt, hogy a telefonom került más helyre éjszaka, kielemztem a szituációt, lehetetlenség, hogy éjszaka alvajárva lementem volna zokniban egy életveszélyes meredek lépcsőn és letettem volna máshova, úgy, hogy senki sem veszi észre. Egy rég eltűnt öngyújtó is előkerült már a zsebemből úgy, hogy többször kipakoltam a kabátom, kimostam, egész nap az üres zsebembe volt a kezem, amikor meg együtt voltam a párommal és kérte, egyszerűen csak kivettem onnan.

Pár hete ugyanez történt a kölcsönkért pendrive-okkal a táskámban. Egész héten kerestem kipakoltam a táskám többször is, főleg azt a zsebet, ahova meggyőződésem szerint tettem, sehol semmi.

Amikor kérte a tulajdonos újra megnéztem, természetesen ott volt mindkettő, virított a táska zsebben.

Vagy amikor áthívtam a szomszédot mert kilazult a kilincs, naná, hogy mire vissza értünk tökéletesen működött az azelőtt tíz perce lógó kilincs.

Volt olyan is, hogy bevettem egy fájdalomcsillapítót. Jó nagy kapszula volt. Le sem nyeltem eltűnt a számban mielőtt még rá ittam volna.

Ezek mellett több fura dolog is történt velünk az elmúlt években.

Asztalon lévő pohár elmozdult, kitámasztott kép leborult a szekrény tetejéről, úgy, hogy voltak előtte más tárgyak is, stabil kampós akasztóról le esett egy kulcstartó szélcsendben, a tv éjszaka elborult és még sorolhatnám...

Megfigyeltem, hogy ezek mindig rossz dolgok előrejelzése.

Már évekkel azelőtt kezdődik, mielőtt bekövetkezik valami. Az utolsó időkben sűrűbben, majd jön a baj és aztán abba marad minden ilyen hülyeség.

2020. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk ezt kábé tekinthetjük egy tudathasadt sorozatgyilkos meséjének is #31. :)
2020. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
#32 köszi :D azért nagyon remélem, hogy attól még messze vagyok.
2020. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Simán illeszkedik a sokasodó emlékezetkihagyásokkal és a tragikus kimenetellel. :)
2020. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Mai világban már belefér ha valaki egy kicsit kattant :D amúgy ezekkel a dolgokkal nem szoktam foglalkozni, mert szerintem sokszor túl lehet lihegni, ugyanis rémisztő.

Még ha halucináció is, vagy csak a véletlen eredménye (pl a kép leesése vagy akár az eltűnt dolgok), így se gondolom, hogy a világ szimuláció, csak több tényező létezik, mint amit mi ismerünk. Biztos, hogy nem csak bábok vagyunk.

2020. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

" így se gondolom, hogy a világ szimuláció0""


Senki nem is kényszerített arra..



De azért egy kis szösszenet: a világ nem elég abszurd? Mondjuk úgy kerek perec ahogy van?? HE??



Mi olyan meglepő egy eltűnésen?? Most komolyan..

2020. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
90%
31es fordulj dokihoz. Nem a magad érdekében, hanem mert a környezetednek pokol lehet egy bolonddal élni.
2020. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
37-es akkor mind bolondak vagyunk a környezetemben élőkkel :D ugyanis ők is tapasztaltak hasonlókat.
2020. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Ez melyik utca? :D
2020. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Az elm utca sarka, ahol a futrinka keresztezi, de biztos nem ismered.

Ha igen, akkor várunk szeretettel egy kávéra valamikor. 😄

2020. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!