Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Olyan mintha valaki figyelne....

Olyan mintha valaki figyelne. Mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, már jó pár éve, kicsi korom óta érzem, mintha valami figyelne. Olyankor olyan mintha egy régi tévét bekapcsolnának, de nem megy rajta adás és "hangyás lesz a képernyő". Ennek van egy bizonyos sistergő/sípoló hangja, amit ilyenkor mindig hallok. Amikor kicsi voltam, és a nagyszüleimnél aludtam a nappaliban, a nagyszüleim ajtaja be volt csukva, és nem lehet hallani ha valaki jön ki. Hallottam ezt a sistergő hangot, és montam is hogy valaki ki fog jönni, és abban a pillanatban kijött a papám. Voltam pszhiológusnál, aki szerint a tárgyak, és az emberek energiáját érzem. Vagy az ilyen energiákra érzékenyebb a fülem. Van hogy a szobámban hallom a hangot, és olyan mintha megakarnék fulladni, egyszerűen képtelen vagyok tovább bent tartózkodni.

Már kezd zavarni, de nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lehet ez, mert ha jobban figyelek erre, bárhol hallom ezt a hangot.

Valaki tudja hogy mi lehet ez?


2018. ápr. 22. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a pszichológusodnak volt igaza. Bár kevés olyan személlyel találkoztam eddig, aki hallja is.
2018. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges, bár először féltem elmondani bárkinek is, mert azthittem csak beképzelem.
2018. ápr. 22. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Hú, mintha rólam írtál volna, annyi különbséggel, hogy nem hallom azt a sistergő hangot.


Én gyakran érzem, hogy valaki figyel, olyan, mintha a hátam közepébe fúrná a tekintetét, nem bírok olyankor bent maradni, az ösztöneim azt súgják, hogy menekülj, menekülj. Ijesztő érzés, főleg, hogy egyszerűen nem tudok akkor bent maradni. Napokban pedig rengeteg tárgyam tűnt el nyomtalanul...

2018. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok vele egyedül.. Nekem tárgyaim még nem tűntek el, de ez azérz para. Valami tanácsot tudtok adni? Esetleg mit lehet ezzel csinálni, vagy milyen szakemberhez kell menni?
2018. ápr. 22. 19:25
 5/13 anonim válasza:
47%
A szíriuszi gyíkemberek XV. Megfigyelő Divíziója tart szemmel. A zaj, amit hallasz, a Szíriuszra sugárzott adásuk fehér zaja.
2018. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

"Szóval, már jó pár éve, kicsi korom óta érzem, mintha valami figyelne. "


Azért érzed mert ezt hiszed. Senki sem figyel de ha ilyen jelentést tulajdonítasz a számodra furcsa dolgoknak akkor ilyen emlékeid lesznek amik meggyőződéssé válnak.

Senki sem figyel.

2018. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5/6

Hogy ez miért nem jutott eszembe?


6/6

Lehet,de mint írtam, olyan érzés. Nem pont arra gondolok, hogy valami figyelne. Csak ehhez kapcsolódik egy ilyen érzés. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy bármi is figyelne.

2018. ápr. 23. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

Ne.legyen kellemetlen érzésed. E érzet te alkotod. Mikor ez van, minimeditálj picit a nyugalomra, kellemességre.

E hang inkább a létezés hangja. Van amikor nem figyelsz rá, de mindenki folyamatosan halja.

Minden egyéb, ezekben létező apróság, ami valahigy létezik, de te alkottad őket torzult érzetté.


Nyugodtan rám írhatsz.

2018. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
[link] < ő engem is figyel
2018. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SonaR válasza:

Szia

Valami nyomaszt, de nem a hang, ez már csak a "melléktermék". Nem kell megijedned, mindenkinél így működik, csak lazíts az elméden, elég annyi neki, ha nem próbálsz a problémák megoldásain agyalni.

Ezek az erős megérzések bárkinél működnek, aki kicsit jobban figyel magára, még különlegesebb dolgokra is képes. Mindíg magadra, a lényedre, az érzéseidre figyelj, hogyan érzed magad kényelmesen a bőrödben. Amit táplálsz, az fejlődni fog :)

2018. máj. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!