Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Olyan mintha valaki figyelne....

Olyan mintha valaki figyelne. Mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, már jó pár éve, kicsi korom óta érzem, mintha valami figyelne. Olyankor olyan mintha egy régi tévét bekapcsolnának, de nem megy rajta adás és "hangyás lesz a képernyő". Ennek van egy bizonyos sistergő/sípoló hangja, amit ilyenkor mindig hallok. Amikor kicsi voltam, és a nagyszüleimnél aludtam a nappaliban, a nagyszüleim ajtaja be volt csukva, és nem lehet hallani ha valaki jön ki. Hallottam ezt a sistergő hangot, és montam is hogy valaki ki fog jönni, és abban a pillanatban kijött a papám. Voltam pszhiológusnál, aki szerint a tárgyak, és az emberek energiáját érzem. Vagy az ilyen energiákra érzékenyebb a fülem. Van hogy a szobámban hallom a hangot, és olyan mintha megakarnék fulladni, egyszerűen képtelen vagyok tovább bent tartózkodni.

Már kezd zavarni, de nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lehet ez, mert ha jobban figyelek erre, bárhol hallom ezt a hangot.

Valaki tudja hogy mi lehet ez?


2018. ápr. 22. 17:04
1 2
 11/13 SonaR válasza:
Annak a hangnak a hallásához koncentrációra van szükség, aminek a módjára a rájöttél, figyeld csak meg magad, amikor hallod, próbálj azzal a "technikával" inkább egy jóleső érzést "megfogni" és éltetni, maradj éber és ne feledkezz meg magadról :)
2018. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem igazán változott semmi, de figyeltem arra amit írtatok, és már jobban érzem magam.:)
2018. jún. 2. 19:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt én is hallom non-stop, de egyebekben nem zavar.


Ha egyedül vagyok, ha a párom itthon van, ha minden ki van kapcsolva, ha épp megy a szgép, tök mindegy.


Egyedül a hálóban nem hallom, pedig ott is van lámpa, töltő, stb.


Viszont ami parásabb, hogy emellett néha kopogást hallok a "tárolóból". Nem tudom, mi az, mert nagyon ritkán, és akkor is 3-4-et koppan, de ennyi.

Nem szekrény, mert a hőmérséklet állandó, ott benn nincsen fa, gyakorlatilag egy üres kis helyiség. :D

2018. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!