Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az egy leendő 9....

Milyen érzés az egy leendő 9. -esnek, hogy ismeretlen tanárokkal meg diákokkal kell mennie gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Én most leszek 9.-es szeptembertől.Már nagyon várom a gólyatábort meg az évnyitót..a gólyabál is sztem jó lesz.De nem tudom,hogy milyen érzés ez,vagy egyáltalán hogyan működik ez?SZóval szólnak h ekkor meg ekkor lesz a gólyatábor meg az évnyitó,és elkészülünk és odamegyünk a sulihoz és aztán indulunk busszal oda ahova megyünk v miii?:S:P és hogy megy ott az ismerkedés??NEKED HOGY MENT?:D
2010. máj. 1. 16:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
szarul
2010. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly nyáron voltam leendő 9.-es. Nekünk úgy volt, hogy a suliban tartottak szülői értekezletet, és elmondták hogy honnan/mikor indulunk táborba. Mi vonattal mentünk és nagyon jó volt, kb. az első 15 percben összebarátkoztunk a vonaton, a tábor után pedig úgy tértem haza, mintha mindig is ismertem volna a leendő osztálytársaimat. :)
2010. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!!!


Csak nem véletlenül bibós vagy?:D Csakmert nálunk is ugyanígy volt :D Ha bibós vagy, melyik osztályba jársz?

2010. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem Bibós vagyok. Az Kiskunhalason van??
2010. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, én most vagyok ott 9.es.:D
2010. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Értem. Örülök, hogy neked is jól telt a gólyatábor. :D
2010. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszii:) Én meg azért, hogy neked is hasonlóképpen:)
2010. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is Halasra járok, de én Sziládys vagyok 9.es:)
2010. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
óó értem.:) akkor lehet, hogy már láttalak is, mert mindig a Szilády előtt megyünk el, amikor az állomásról jövünk-megyünk.:D
2010. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én Bibós leszek jövőre! :)
2010. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!