Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem vagy démon? Mi a...

Mozsár Ramóna kérdése:

Szellem vagy démon? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve meg jelent nekem egy kislány. Teljes egészében láttam. A családdal mindent meg tettünk hohy békén hadjanak. De sajnos hiába. Nem állnak le. Volt hogy le húzták a takarót vagy ki akartak húzni a házbol. Volt hogy harapás karmolás vagy ütés folt lett rajtam. Mind ez fél évig abba maradtn. Este a 2 éves lányom lázas lett. Hajnali 4 körül fel üvöltött ki sápad majd mutogatott a afonra. A szobában nem tudott meg maradni. Retteg. Én hozzá szoktam. De sosem volt hogy a kicsinet bántsák. Ha valaki tud. Kérem segítsen.
2018. okt. 12. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként én hiszek neked, én is láttam ilyesmit. Léteznek ilyen intelligens létformák. A probléma az, hogy úgy fogod fel a dolgot, mint egy horrorfilmet. És valószínűleg ezért retteg a gyereked is, mert átvette ezt a hozzáállást.
2018. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Probáltad visszaküldeni?Vannak akik értenek ehhez.Irok privátban.
2018. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amit leirtál AZ démon.
2018. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A cigányok félnek a halottaktól, a sötétségtől, a démonoktól, de nem úgy, hogy félnek, hanem a kiscsalád minden tagja retteg és ezt egymásnak adják át. Szerintem kicsit több olvasottsággal és nyitottsággal ezek a dolgok megoldhatóak.
2018. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!