Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a fene lehet ez? Miért van...

Mi a fene lehet ez? Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos egyfolytában néz a függönyön egy részt de nincs ott semmi de mindig csak oda néz majd megnyugtathatatlanul sírni kezd. Nem tudom már mire gondoljak. Tegnap a szekrény üveg részénél fésülködtem (kiskorom óta valamiért félek a tükröktől) és valami árnyat láttam a kislanyom ágya mellett, hátra néztem semmi. Erre ő felijedt és úgyszintén nagyon sirt. Kb egy hete annyira hideg van a szobában hogy alig lehet megmaradni bent pedig egész nap tüzelek viszont a másik szobában ahol egyáltalán semmi fűtés ott kellemes az idő. Nagyon sokszor vannak rémálmaim szinte egész éjszaka, már aludni sem merek. Fel lett nemrég szenteltetve a ház mivel rosszul éreztem magam olyan szinten hogy majdnem sírva jöttem be a házba. Nagyon sokszor annyira dühös vagyok férjem szerint mintha nem is én lennék de utána szinte semmire nem emlékszem mit mondtam. Mitől van ez?
2019. jan. 30. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Reptoidok leskelődnek befele az ablakon,itt már csak Pataky Attila segíthet!
2019. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Megrekedt lelkek. Bár, nem tudom, hogy mit keresnek ott azok a lelkek, ha fel lett szentelve a ház. De biztos hogy van ott valami.

Ezen kívül mást tapasztaltatok?

2019. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Az igazság odaát van Scullyt! 👽
2019. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Az egyesnek igaza van.
2019. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazabol ezeket tapasztaltuk amire semmi magyarazatot nem találunk.
2019. jan. 30. 18:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó viccelődni más baján
2019. jan. 30. 18:33
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Viccet csinálni? Csak természetes, hogy sír a baba. Természetfelettit keresel ahelyett, hogy a gyerkőccel foglalkoznál? Valószínűleg tartom, hogy tőled fél, mert még én is félek tőled. Hallottam már olyanról, hogy az anyukának valamilyen szülés utáni depressziójs lett vagy mi, mégsem feltételezett ilyen baromságokat. Vannak ilyen sírós gyerkőcök meg kell tanulni őket kezelni, végül is az anyja vagy. 1 jó tanács: Ne add tovább az ezós baromságaidat neki!
2019. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Képzeld a gyerekemmel foglalkozom. De ahogy hallottam már nem én vagyok az egyetlen anya aki elhiszi hogy szellemet lát a gyerek. Ja nyilván mind hülye.
2019. jan. 30. 19:09
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Mit hisz el?!! Csak 6 hónapos vazzeg! Ő nem mondta, te beszéled be magadnak!!
2019. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Még egyszer, ha elsőre nem lett volna érthető: ne add tovább az ezós baromságaidat neki!

Ezzel mindkettőtöknek csak jót teszel!

Pl. nem fog úgy félni a szellemektől, mint ahogy te félsz, és ez nem teszi tönkre majd az életét.

2019. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!