Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a fene lehet ez? Miért van...

Mi a fene lehet ez? Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos egyfolytában néz a függönyön egy részt de nincs ott semmi de mindig csak oda néz majd megnyugtathatatlanul sírni kezd. Nem tudom már mire gondoljak. Tegnap a szekrény üveg részénél fésülködtem (kiskorom óta valamiért félek a tükröktől) és valami árnyat láttam a kislanyom ágya mellett, hátra néztem semmi. Erre ő felijedt és úgyszintén nagyon sirt. Kb egy hete annyira hideg van a szobában hogy alig lehet megmaradni bent pedig egész nap tüzelek viszont a másik szobában ahol egyáltalán semmi fűtés ott kellemes az idő. Nagyon sokszor vannak rémálmaim szinte egész éjszaka, már aludni sem merek. Fel lett nemrég szenteltetve a ház mivel rosszul éreztem magam olyan szinten hogy majdnem sírva jöttem be a házba. Nagyon sokszor annyira dühös vagyok férjem szerint mintha nem is én lennék de utána szinte semmire nem emlékszem mit mondtam. Mitől van ez?
2019. jan. 30. 13:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem unod még? Mit keresnek ebben a kategóriában az ilyenek?
2019. jan. 31. 17:37
 12/15 anonim ***** válasza:

Pl. a normális észt?

Az ezotéria nem azt jelenti, hogy hülyeség, hanem azt, hogy bennfentes tudás.

Értelmes ember is jöhet ide. Nem tilos neki sem.


Amúgy nem azt mondom, hogy lehetetlen a szellemek létezése, csak azt, hogy itt és most valószínűleg nem ez az ok. Pl. a hőszabályozásod változhat úgy, hogy észre se veszed. Hőmérőt kéne nézni, ugye.

De te inkább tüzelsz, és ezzel lehet, hogy ártasz a kislányodnak.

Ugyanígy az érzelmeid is változhatnak véletlenszerűen. Ehhez meg inkább orvos kellene, hogy megmondja, ez normális-e. A terhesség sok szakaszában normális. Pap ehhez kevésbé ért.

2019. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Inkább mit keresnek azok a 21.században, akik a gyerekeikre erőltetik a hülye babonáikat? Az ókorban vagyunk vagy hol? Mennyire lehetnek ezek kétségbeesve?!
2019. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem abban hiszek amiben akarok, te meg abban amiben te akarsz. Tudod azt szokták mondani ha fényt nem tusz adni, ne álld el a napot. Nem tudom honnan szedsz minden féle ráerőltetést de hagyjuk is. De azért komolyan elgondolkodtattál legközelebb azért írok majd neked hogy szabad e mielőtt elhiszek valamit.
2019. febr. 2. 06:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Esetleg a másik szobába nem tudtok atkoltozni? Mert lehet csak abban a szobában vannak ezek a rossz energiák. Szerintem koltozzetek át.
2019. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!