Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa rohamaim vannak. Mi...

Hallmark kérdése:

Furcsa rohamaim vannak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

16 vagyok és kb. 5 éve vannak valamiféle rohamaim.

Az orvosok szerint csak a vérnyomásom alacsony és majd idövel elmulik.

A roham legrosszabb része csak 5-7 mp.-ig tart. Ilyenkor ugy érzem mintha szédülnék de nem úgy mint pl.- forgás után. Közben deja-vu érzés fog el, mintha azon a helyen már történt volna velem valami. (pl. baleset)Néha olyankor nem tudok magamrol, nem tudom h hol vagyok, h kik vannak körülöttem. Azok elmondása szerint akik estleg akkor körülöttem voltak, néha furcsaságokat beszélek (pl.:hogy ennek nem itt kéne lennie, h ez nem történhet meg megint.)sokszor ugy érzem hogy álmodok. Hogyha valaki ilyenkor beszél hozzám azt álltalában nem hallom.

Miután eltelik 7-8 mp. mintha kiélesednének az érzékeim. Minden apró zaj nagyon zavar, ha valaki kérdezgeti h mi bajom akkor sokszor orditok vele h halkabban beszéljen. Iszonyúan fály a fejem és hányingerem lessz.

Ha vége a rohamnak (kb. fél perc) nagyon álmos leszek és szinte bárhol el tudok aludni.

Régebben naponta akár 4szer-5ször is előfordult hogy rosszullettem, de mostanra már csak 1-2, néha pedig napokig nincs is.

Kiváncsi vagyok hogy mi lehet ez és hogy miért, és hogy másnak is van-e ilyen problémája.


2011. júl. 18. 20:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom,de érdekelne a többiek véleménye
2011. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem hogy elfelejtek beszélni.csak nekem ez nem 7 másodpercig tart hanem 2-3 órán keresztül és nemlátok ráadásul rendesen.és amikor ennek vége k*rvára fáj a fejem.Csak nekem ezt a vérnyomásom csinálja.és én is 16 vagyok.De közben énsem fogom fel mi történik körülöttem,olyan mintha szellem lennék vagy ők a szellemek.
2011. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Orvos mondta, hogy vérnyomás miatt van?Szerintem nem ártana egy kivizsgálás, mert ennek biztos hogy nem ezoterikus oka van.Lehet esetleg epilepszia is, hogy több ijesztő lehetőséget ne is említsek.Nem vagyok szkeptikus, nem viccből írom.
2011. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
ezért kéne betiltani az ezotériát, valaki beteg (súlyosan) erre azt hiszi hogy ő a kiválasztott és ebben a hitben él, ahelyett hogy elmenne kivizsgálásra.
2011. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy régebbi baleset (fejsérülés, leestem a buszról, eltört az orrom) miatt évekig voltak epilepsziához hasonló, de rövid ideig tartó rohamaim.
2011. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 21:19-es válaszolóval. Vizsgáltasd ki magad!
2011. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Killgun ***** válasza:
45%
Ha a kereszténységet betiltanánk,akkor nem lenne eretnek sok spirituális dolog,ergo mindenki tisztában lenne a valóűdi ezoval,és senki nem halna meg...Am mikor is halt meg valaki,ha már így bennevagyunk a témában?Vagy csak tipeltél?Amúgy oda van írva:Az orvosok mondták...Az 1. mondatomhoz annyit,hogy a kereszténység nagyobb bűnös az ezonál...
2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én voltam kivizsgáláson.Szinte mindent néztek.

3 napig kórházban feküdtem.

Kb. 2 éve pszichiáterhez járok. Szerintem nekem az segitett mivel mikor elkezdődött depressziós lettem. Most már azért beszélek másokkal.

2011. júl. 18. 21:31
 9/27 A kérdező kommentje:

ja és nekem is van valami "szellem érzésem"

olyan mintha ott se lennék. Sőt a roham után szinte kivülröl látom magam

2011. júl. 18. 21:33
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

az nem orvosnak való, aki ilyen problémára csak legyint, mondván, hogy alacsony vérnyomás okozza.Tudtommal vérnyomás probléma nem jár deja vu érzéssel meg zajérzékenységgel és azzal, hogy nem tudod hol vagy, kik vannak körülötted.

Ezek a tünetek inkább a derealizációra emlékeztetnek.

Ha valamiféle spirituális képesség okozná a tapasztalatodat, az viszont nem járna erős fejfájással és hányingerrel.Keress másik orvost.

2011. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!