Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért félek ennyire a víztől?

Miért félek ennyire a víztől?

Figyelt kérdés

Mostmár engem is nagyon érdekel a válasz, kíváncsivá tettem magam és azért írok most ide. Tehát nagyon félek a víztől. Amelyiken átlátok még azoktól is ha mély. Viszont amelyiken nem látok át, lehet az fél méter is egyszerűen rettegek. Többször álmodtam már olyat, hogy vízbe esek. Épp hogy beleesek de ugyebár olyankor mindig felébredek egyből hálisten. Habár nem sima vízbe, hanem ilyen nádas, kanális féle vízbe mert álmomban azok még ijesztőbbek és megjobban félek tőlük. Na meg amúgyis. Mikor átmentem Pesten a hídon alig mertem lenézni a Dunára még a híd oldalához se mertem nagyon támaszkodni mert féltem hogy bármilyen okból leszakad és beleesek a Dunába. Még a hídon is féltem ahogy mentek a villamosok, kocsik, ugyebár kicsit olyankor érzed a talpaddal mintha rezegne az egész híd, és a végén már futottam le a hídról mert féltem hogy leszakad. Szabad folyók, tavak közelébe se merek menni mert akármi történhet, megcsúszok, megbotlok és beleesek. Ezek vannak a fejemben. És mikor fürdök, és kicsit hidegebb vizet eresztek az arcomra elkezdem gyorsabban kapkodni a levegőt. Úszni nem tudok.

Na erre kérnék én egy normális választ, nagyon kíváncsi vagyok, elöre is köszönöm



2019. ápr. 28. 01:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
*Szal pl igen, előző életes negatív élmény nagy eséllyel tudhatja okozni.
2019. ápr. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!