Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha rossz az élet meg minden...

Ha rossz az élet meg minden csak kinlódàs akkor az azért van mert vezekelnem kell?

Figyelt kérdés
Mit tettem vajon??

#karma #vezekelni
2019. júl. 25. 20:25
1 2
 1/11 ******?! ***** válasza:
81%
Tedd annak az ellenkezőjét, amit most teszel, hátha mást eredményez. Nem kell vezekelned lyasvalamiért, amire nem is emlékszel. Amnéziára hivatkozva még mindig fellebbezhetsz. Ezenfelül a magad érdekében köpd arcon a karmát!
2019. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

#1

A kulcs, ha nem tesz semmit. A semmi felold mindent, ami valami. Tehát az összes fájdalmat is. Minél jobban ellenáll, annál nagyobbra duzzad a fájdalom.


Egyébként kérdező a világ egy projekció, tehát minden fájdalmadat te teremtetted magadnak. Önmegadással, meditációval megszüntetheted az érzelmi fájdalmaidat.

2019. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ******?! ***** válasza:
71%

#2 Amit nekem és neki írtál valahogy nem passzol. Mint egy önarcrúgás.

Megjegy.: Nem hiszem, hogy csak érzelmi fájdalma lenne, a megadás pedig egyet jelent a feladással. Ilyenkor nehéz tanácsot adni, mert nem ismertek a körülmények. Mégha ő maga elkezd meditálni lehet, hogy nyugodtabb lesz, kinyitja a harmadik szemét, azonban a környezete ugyanúgy zaklhatja és jól kiverheti neki. A machoizmus nem ezotéria, 2-es.

2019. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem harcolsz, akkor nem jön létre fájdalom sem. A harc maga hozza létre a fájdalmat. A már meglévő fájdalmat pedig önmegadással lehet feloldani. Az önmegadás a teljes egót feloldja. Az egó okozza a szenvedést. Mi értelme lenne harcolni? Semmi. Csak még jobban megerősíted önmagadban a fájdalmat.

Tudom, hisz 20 emberre való érzelmi fájdalmat oldottam fel pár hónap alatt.

Az önmegadás az egyetlen út.


Add meg magad minden fájdalmadnak, ne harcolj, és figyelj, mi történik.

2019. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ******?! ***** válasza:
17%
Ó, milyen bölcs. És példának okáért tegyük fel, hogy kint ülsz egy padon próbálsz meditálni, miközben én odamegyek és jól arcom rúglak, majd rád tapsok. Mit teszel? Meditálsz? Aki búrában él nem ismeri a valódi világot és nem tudja, hogy az milyen kedvetlen is tudd lenni. Ha túl akarod élni neked is kegyetlenné kell válnod. Ezzel szemben te csak egyszerűen feladtad és várod az égi áldást, 4-es.
2019. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem azért van.

Rossz körülmények, rossz személyiség, hibás döntések... sokféle oka lehet.

2019. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Nem. Akármelyik pillanatban felfoghatnád az igazság egy szeletét, amivel elégedett lehetnél, és jól lehetnél a legrosszabb pillanataidban is.

A vezeklés gondolata eszméletlen nagy istenkáromlás.

Azért van, mert ilyen a valóság érzékelésed.

2019. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
2#, de egyben nem is tanul, avagy ugyanúgy erősödik belül... Ha te ezt csinálod, neked is egyszer le kell számolj a negatívjaiddal, és nem fogják hagyni, hogy a hátsó pincéba rakd őket.
2019. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Konkrétumok? Vagy csak elméleti a kérdésed?
2019. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

"Mit tettem vajon??"

Rossz kérdés! - inkább azon gondolkodj, mit NEM tettél annak érdekében, hogy életed megváltozzon!

A sültgalamb szájba repülésének ideje lejárt.

2019. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!