Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van ha valami olyat teszek,...

Mi van ha valami olyat teszek, amivel a karmám nem számolt?

Figyelt kérdés
Ha semmibe veszem a sorsomat, ha kikapcsolom a gyengeségemet, és csakis a bosszúra hallgatok, semmi más nem érdekel. Sem a következmény se semmi. Mi van ha olyat teszek amire a sz0ros sorsom vagy karmám nem számított? Ha olyat teszek ami nincs megírva? Én is megengedhetem magamnak hogy gonosz legyek és kegyetlen, ahogyan velem teszik és tették. Nekem miért ne lehetne? Ha nekik lehet..

2019. szept. 10. 09:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a feladatom hogy kiálljak magamért. De fogalmam sincs, hogyan teljesíthetném. Ez az én helyzetemben lehetetlennek tűnik! Kezdem azt érezni, hogy túl nehéz feladatot kaptam. Nem fogom tudni teljesíteni. Ennyi hátránnyal hogy is lehetne? Nincs se pénz, se életkedvem, semmim sincs. A szavam a köreimben nem ér semmit, egy senki vagyok. Miért kaptam olyan küldetést, amit nem bírok teljesíteni? Pedig sokakhoz képest fejlett léleknek számítok. De én gyengeséget érzek magamban, nem csak erőt. Mi lesz ha elbukom a küldetésemet? Ha az a feladatom- ami eléggé valószínű, hogy kiálljak magamért, akkor miért nem vagyok rá képes? Akkor ehhez lehetőség is kéne, vagy valami támogatás. Amúgy tudtam is hogy ez a feladatom, és te is írtad, de én nem tudom hogy kéne teljesíteni. Hiszen emberszámba sem vesznek, nehogy olyannak aki kiáll magáért.
2019. szept. 10. 15:53
 12/32 anonim ***** válasza:
15%
Van sorsod,karmád és vannak dolgok amiben szabad akaratod van. Annál a vonzás törvénye működik. A sorssal küzdeni ha megpróbálsz akkor addig mennek rosszul a dolgok amíg nem vagy hajlandó teljesíteni azt. Karma se kikerülhető. Addig ismételed amíg tanulsz belöle. Megtanulod kezelni azt ami élethelyzetként karmikusan jön. Na most gonoszkodhatsz te szabad akaratból. De akkor csak karmát szülsz. Az ilyeneknek tükröt mutatok. És én is nagyképűen szólok ha ők is. Vagyis ez csak volt. De kiskoromban cseszegéltek. Szó nêlkül tűrtem. Hát nekem ezt kellett megtanulnom hogy igenis mutassak tükröt. Ne legyek eltiporható. Amint képes voltam kiállni magamêrt érdekes módon nem jöttek tömegével a kisebbségi komplexusos gyűlölködők. Nem terveltem otthon semmi gonoszkodást hiszen akkor én is olyanná lettem volna mint ők. De rögvest lereagálom az ilyet nagyképű k.rvák megjegyzését. Elmondom a családom jó részét leépítettem. Mert azok is mind kisebbségi komplexusosak. Abból fakadóan folyton próbálják a másikat lenyomni. 5 percig nem hagynak örülni semminek. Ha vmi rosszul áll rajtad akkor kapva kapnak az alkalmon hogy a képedbe dörgöljék mert akkor elégül ki a lelkük ha a másikba marhatnak. A családtagjaim jó részére egy évben egyszer vágom rá az ajtót. A nővérem csak mert irigykedett rám, hogy szépen megcsináltam a hajam közölte hogy hogy nézek már ki. Tiszta gyerekes. Mire közöltem vele hogy mért mert a tiéd jobb? Olyan mint a szalma. Mire közölte hogy jól van valójában ő is ilyet akar. De még számos ilyen eset volt. Ez ment 28 évig. Beláttam hogy nem normális. Nem beszélünk három éve és nemcsak az ilyenjei miatt. Ezernyi aljasságot tett ellenem. Mindenesetre amióta megtanultam így tükröt tartani a stílusát illetően az embereknek és nem tűröm azóta nem jönnek a pofonok mindenhonnan. Le is épült egy része magától, egy részét kiraktam. Akin meg csak meglátom ezt a kisebbségi komplexust azzal többet szóba sem állok. Van pszichológus húzzanak oda és ne az én lelkem rombolásán keresztül akarják magukat jobban érezni. Tudod régen még sajnáltam is az ilyeneket hogy biztos sokat bántották hogy minden ok nélkül belém köt. Mára fordulj fel. Belém köt. Porrá zúzom a maradék önbizalmát is. Ne én nyalogassam a sebeimet miatta. Engem is csesztettek mégse rugok bele másokba csak úgy hogy jobban érezzem magam. Hagyni ne hagyd magad. Szólj vissza olyan sértőt amilyet tudsz. Lehetőleg jó ki ha én nem leereszkedő stílusban. De ok nélkül ne bánts senkit csak ha kikezdenek. Ha meg van rá lehetőséged akkor kerüld el az illetőket. Ha a rokonaid akkor ne menj át. Nem mindenki akar jót csak mert egy vér. Ha suli és tömegesen ilyen a mentalitás akkor válts sulit és menj jobb suliba. Nekem olyan osztályban voltak ilyen osztálytársaim tömegével ahol a későbbi kocsmároskisasszonykák kerültek ki. Nem éppen agytrösztök. Keress olyan sulit ahova a kultúrrétegből valók finoman szólva
2019. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Fish1 ***** válasza:
100%

Két dolgot tennék még hozzá a sok jó válaszhoz: az egyik, hogy ameddig olyanokat gondolsz magadról, hogy senki vagy, addig ezt sugárzod magadból és az emberek pont ehhez méltóan fognak bánni veled.

A másik meg, hogy ne magára a problémára koncentrálj,hanem a megoldásra. Ha állandóan a problémát nézed, csak még mélyebbre ásod magad benne és még rosszabbul érzed magad.

2019. szept. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy egyáltalán tudnál e olyat tenni.

Én úgy képzelem mint egy szerte ágazó folyó, vagy ösvény, mindig minden eshetőség, lehetőség adott, más más következményekkel, s ha nem egy holt ág akkor a tengerbe torkollik.

ha olyat teszel ami nincs megírva, mi van ha te írod a sorsod, és épp akkor osztják a lapokat?

Lehetsz gonosz, kegyetlen, bosszúszomjas, miért ne, csak akkor neked miért lesz jobb? Azok akik kihasználtak, és megszégyenítettek azoknak milyen az élete és a háttere? lehet ők is így döntöttek...

Inkább kérdezd meg magadban, hogy mire akartak tanítani? Hogy legyél erősebb, állj ki magadért, legyél határozott? Az ha lekeversz egyet valakinek mert egy, szemét, attól még nem leszel olyan mint ő, vagy mégis?

Én régen így csináltam, egyszerűen bemostam azt, heló. még a havernak is lekevertem ha szenya volt mással, nem érdekelt. Ma meg le szarom. előbb utóbb úgy is vége lesz...

"Nem vagy agresszív, csak szereted mások szemében a rettegést!"

Akkori életem legszebb bókja, amit kaptam... :)

szóval kb mind két oldal mellet tudok érvelni, én mostanság annyit kérdezek, hogy Megéri??

azt hiszem a végére értem a kérdésednek. :)

2019. szept. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23%

Máshogy működik ez. Te magad vagy a karma és a sors. Senki nem kegyetlen veled, az emberek csak magukkal kegyetlenek. Ekkor viszont azt látod, mintha veled lennének kegyetlenek.


Ha egy ember mocskol téged, nem téged mocskol, hanem saját magát, mert olyan állapotban van ahol gyűlölködik, utal mást, mert ő maga bánt a érzi magát.

Te döntésed, hogy hatalmat adsz e a másik embernek, és megbántva érzed magad. De téged senki nem bánt, csak te magad.


Ha te szidsz, bantasz másokat, kegyetlenkedsz, akkor a karma megjutalmaz azzal, amit érzel: fájdalom, düh, agresszió, idegesség. Ezt érzi az is, aki téged bánt. Mindenki bánt mindenkit, csak azért mert bantast kaptak másoktól.


Te is lehetsz kegyetlen. Legyél az, próbáld ki, tapasztald meg milyen. Nem lesz jó érzés. Én is voltam sokáig kegyetlen, de sokkal jutalmazobb jónak lenni. Amióta jó vagyok, teljesen jó emberekkel veszem körül magam akik imádnak, és mindig segítenek.


Ha az utcán egy rossz, kegyetlen ember beszólt, akkor a jó barátaim azonnal segítettek és mondták hogy beteg az az ember, és nem engem bánt, hanem csak tudatlan, és rossz az élete.


Legyél független, ez egy nagy lecke amit a többség nehezen tanul meg. Ha valaki bánt, nem téged bánt, nem fuggsz tőle.


Bármikor azt csinálhatod amit csak akarsz, ölj meg mindenkit ha jól esik. Akárki akármit mond, bármit megtehetsz. De nem biztos, hogy jó lenne neked, vagy másnak, és te és mások is fontosak vagytok, és számít hogy jól érezzétek magatokat.

2019. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
22%

4x4=15

4x3=15


Akik nem hisznek ezekben, felesleges ide irkálniuk, senki sem kíváncsi rájuk! Hadd maradjak meg a hitemben. Legfeljebb megbukok matekból. Mit számít?

2019. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

kezdj el kondizni, vagy harcművészetet tanulni. A lényeg hogy valahogy levezesd a felgyülemlett stresszt és ne a gép előtt.

(heh, bort iszik s vizet prédikál)

de igazából ez segíthet és nem vertél meg senkit csak zsákoltál.

2019. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
37%

Miquel

ez pontosan mit takar?

olyan mint a 42?

2019. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%
Azt, kedves 18-as, hogy kérdező eleve elzárkózik minden olyan választól, ami esetleg kétségbe vonja a karma létezését. Tehát mindenki menjen a búsba, és hagyja meg őt a hitében. Akkor is, ha ezért később nagy árat kell majd fizetnie.
2019. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Kedves Miquel, nem szoktam vakon hinni semmiben, főleg nem ilyen kényes dologban, mint a karma. Én tanulni jöttem ide, vagy születtem ide. És nyilván alapozom valamire, valamikre a reinkarnációban való hitemet. Erősen gondolkodó ember vagyok-ezt a mesterem mondta, nem én! Szóval na igen, az hogy ki miben hisz, az személyenként igencsak változó. Én tiszteletben tartom mindenkinek a hitét. Persze csak addig, míg nem kényszerítik rám. Nem mindenki hisz a rein-ban. Azért mert nem mindenki van azon a szinten, hogy hinni tudjon benne. Sokan vagyunk és nagyon sok szinten vagyunk spirituális értelemben. Én még csak ébredő vagyok. Nem vagyok magas szinten ebben az értelemben. Viszont nem is vagyok alacsony szinten sem..ezért írtam hogy fejlettebb lélek vagyok, sokakhoz képest. Két dolog működött bennem, amikor ezt a kérdést kiírtam, az egyik az öngyilkosság, a másik a bosszú. És azon gondolkodtam hogy álljak-e bosszút, és aztán legyek öngyilkos. Mert ha pusztán csak öngyilkos lennék, akkor az ellenfelem élvezkedne a halálomon. Amúgy viszont őt is el akartam pusztítani mielőtt magamat megsemmisítem. Én csak egyetlen egy dolgot kutatok gyerek korom óta, az igazságosságot! Nem a boldogságot, nem a testi élvezeteket hajszolom, csakis az igazságosságot.
2019. szept. 13. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!