Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van ha valami olyat teszek,...

Mi van ha valami olyat teszek, amivel a karmám nem számolt?

Figyelt kérdés
Ha semmibe veszem a sorsomat, ha kikapcsolom a gyengeségemet, és csakis a bosszúra hallgatok, semmi más nem érdekel. Sem a következmény se semmi. Mi van ha olyat teszek amire a sz0ros sorsom vagy karmám nem számított? Ha olyat teszek ami nincs megírva? Én is megengedhetem magamnak hogy gonosz legyek és kegyetlen, ahogyan velem teszik és tették. Nekem miért ne lehetne? Ha nekik lehet..

2019. szept. 10. 09:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem beszélj a mestereddel, tanítóddal!

Én is rendelkezem ezzel a hajlammal de le tudtam beszélni magam, erősen gondolkodóként.

s amennyiben tisztában vagy a lélekvándorlással, és a reinkarnációval, pontosan tudnod kéne, hogy egyiksem túl szerencsés megoldás, se a bosszú (gyilkosság), vagy az öngyilkosság.

2019. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%

"Nem mindenki hisz a rein-ban. Azért mert nem mindenki van azon a szinten, hogy hinni tudjon benne."

Azért azt bírom, hogy minden spirituális maszlagnak az az alapja, hogy ti magasabb szinten mozogtok, mint a földhözragadt halandók. Szóval te tudsz hinni benne, én nem. Akkor miről is szól az első mondatod? "Kedves Miquel, nem szoktam vakon hinni semmiben, főleg nem ilyen kényes dologban, mint a karma."

Azt írod, te tanulni jöttél ide. Rendben van, tanulj. De kitől is? A mesteredtől? Ő hogyan lett mester? Ő kitől tanult? Az ő mesterétől? És ő kitől tanult? Ha megnézed, mindenki csak HISZ a karmában, és ezt a hitet tanítja.

És még valami; az igazságosság keresése. Na, azt aztán keresheted napestig. Nem létezik. Nézd meg történelemkönyveket; a népnyúzó diktátorok, tömeggyilkosok rendre békés öregkort élnek meg. Ez lenne az igazságosság? Továbbmegyek. Az igazságosság jegyében ugye mindenki azt kapná, amit megérdemel. Azt kapja? Frászt! Azt kapod, amit kiharcolsz magadnak! Ez az élet törvénye! Nem az igazságosság, meg hasonló, a holdfényes lányregényekbe való idealista maszlagok.

60F

2019. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Miquel, sajnos van benne igazság, mindenhol a fsz méregetés, ha spirituális vagy azért ha nem azért. Bár én is sok mindenben hiszek, szóval mondhatni spirituális vagyok, és keresem az igazságot. Mégis folyton a de én jobban tudom, meg még nem ébredtél fel, maszlag...igyekszem racionalizálni a dolgokat, sajnos erre kevés a partner, ha valamit nem értesz felteszed a kérdést és hát ezt még nem értheted, terelés, szóval ő se tudja...

Az hogy nincs igazság azzal még nem jutottam dűlőre, valóban a olyan a társadalom, hogy a bűnösök többnyire megússzák, és hosszú életet élnek.

Viszont több helyen is fel-fel csillan az igazság, sokszor ugyan a véletlen műve de előfordul. pl a csencselőt elcsapták, hál isten nem halt bele csak a lába tört, de azóta nem tűnnek el a dolgok.

2019. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Miquel figyelj, mindenkinek a legbensőbb magánügye hogy miben hisz. Senkinek nem szabad megingatni a hitét, sem kritizálni, mert lehet hogy az az egyetlen kapaszkodó szála, amiért még él! Nem akarom azt hinni hogy a halál után csak a rothadás van. Azért hiszek a reinben, mert hinni akarok benne. De csak az a miénk, amit kiharcolunk, ebben egyet értek. Nem feladatom meggyőzni sem téged, sem senkit a reinről, se jogom sincs hozzá, de nem is akartam győzködni senkit. Épp ezért jegyeztem meg, hogy aki nem hisz a karmában, az hagyjon engem békén! Megmondtam nem?? Nem kívánok nem is kívántam vitázni senkivel. Nekem ahhoz nincs energiám. Mindenki azt hisz amit akar.
2019. szept. 15. 10:33
 25/32 anonim ***** válasza:
hali, azért letisztáznád mit értesz bosszú alatt? az tiszta, hogy a zaklatások miatt depis vagy
2019. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
# 25 Nos nyilván nem olyasmi lenne a bosszú, hogy térdre esek előtte és azt mondom neki, hogy mindent megbocsájtok. Van olyan, amit nem lehet megbocsájtani! Ha valaki szándékosan tönkre teszi az életedet, megbánás nélkül, sőt még tetézi ahogy csak tudja. Egyébként ez még csak elméleti kérdés, ha nem vettétek volna észre, ott van többször is hogy HA!
2019. szept. 16. 09:55
 27/32 anonim ***** válasza:

persze ez tiszta ha bosszúról van szó az nem a megbocsájtás téma... csak az érdekel milyen mértékűre gondolsz, szimpla megszégyenítés, püfölés vagy egyéb nyalánkságok...

persze vannak emberek akik tudtukon kívül tönkre teszik az más ember életét, pedig csak viccelt, destruktívan nevel, vagy csak szimplán köcsög... a bosszú lehet kifinomult hosszú és erőszakmentes (ármánykodás)...de lehet gyors és alpári, az mind kettőben van legális és illegális változat. Az érdekel mennyire akarod hogy legális legyen. minden esetben egyik sem túl jó pont a karmának...sőt az is lehet, hogy most törlesztesz, előző életi, vagy múltbéi tetteidért...

2019. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan, amit nem lehet megbocsájtani! Ha valaki szándékosan tönkre teszi az életedet, megbánás nélkül, sőt még tetézi ahogy csak tudja."

Ez badarság, kérdező. Csak hiszed azt, hogy mindenki veled van elfoglalva. Kamaszkorban mindenki ezt hiszi. Valójában azonban mindenki magával van elfoglalva, nem a te életed tönkretételével. Azt teszi, amit adott pillanatban a saját szemszögéből jónak lát. Ezzel persze másoknak kárt okozhat, de a saját szemszögéből nézve ez az ő élete! Csak azzal törődik, nem a tieddel, és te le se szarnád, ha nem te látnád kárát.

Most ülj le egy kicsit, és képzeld el, mit éreznél akkor, ha lequrváznám a harmadik szomszédod egy ismerősét. Semmit nem éreznél! Most képzeld el, mit éreznél, ha az anyukádat qurváznám le. Égbekiáltó bűnnek éreznéd! Érted,, mit akaok mondani? A gaztettem súlya nem változott fikarcnyit sem; valakit lequrváztam. De a megítélése rögtön megváltozik, amint érintve vagy a dologban. Mert mindent a saját szemszögedből ítélsz meg. Ahogy mások is. Szóval ne képzeld azt, hogy bárki is azzal tölti a SAJÁT életét, hogy a tiédet tönkretegye.

2019. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 r.sentinel ***** válasza:
25%
Leven hogy te alkottad meg a Foldi letben valo bulidat, erdekes lenne magadat kicselezni, de benne van a pakliban hisz amire vallkoztal vegul teszel ra es elindul egy mas uton, elsosorban csakis magaddal babralsz ki es megha masokat is belevonsz a "pozitiv" jatekodba hat mindenki vallaja a feleloseget a tetteiert. Majd a fenti letben mosolyogni fogsz ezen de mindenkinek kell tanulni akar ma, akar holnap, csak igy tudsz megertest nyereni arrol ami korulotted zajlik. Persze neked is lehet "gonosznak lenned" ez annyit jelent hogy semmivel se vagy kulomb annal aki mindezt tette vagy teszi veled, ami egy csapda es szepen belesetalsz. Szabaad akaratod van tehat te dontesz.
2019. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 r.sentinel ***** válasza:
25%
Ja es terhet cipelni ha meg mindig tudsz, akkor tobbet is elbirsz az eletben, ha neked ez jo, te valasztasz. Ahol a figyelem oda megy az energia, legyen az akarmilyen polusu. Aldas
2019. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!