Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van ha valami olyat teszek,...

Mi van ha valami olyat teszek, amivel a karmám nem számolt?

Figyelt kérdés
Ha semmibe veszem a sorsomat, ha kikapcsolom a gyengeségemet, és csakis a bosszúra hallgatok, semmi más nem érdekel. Sem a következmény se semmi. Mi van ha olyat teszek amire a sz0ros sorsom vagy karmám nem számított? Ha olyat teszek ami nincs megírva? Én is megengedhetem magamnak hogy gonosz legyek és kegyetlen, ahogyan velem teszik és tették. Nekem miért ne lehetne? Ha nekik lehet..

2019. szept. 10. 09:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Miquel, mondtam már, hogy imádom a gondolataidat?
2019. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
53%
Nem értem tényleg miért áldozod olyanokra akik beszólogatnak ,csesztetnek és egyebek az életed...komolyan érnek annyit neked,hogy semmi más célod ne legyen az életben minthogy bosszút állj rajtuk?Ez nekik dicsőség,kiharcolták nálad,hogy egy céltalan "élettelen" senki legyél és te meg még hagynád is magad. Én nem bosszankodom egy "jóakarómon" sem,rábízom a karmára majd az elintézi őket és megkapják ami jár.Viszont ha magadtól cselekedsz te is csak olyanná válsz mint ők,semmivel sem leszel különb náluk.Ez boldoggá fog téged tenni?Hogy ugyanolyan sz.e.m.é.t sz * r alak váljon belőled mint ők?Szerinted ők miért csesztetnek másokat?Mert biztos nem te vagy az egyetlen akit bántanak....Azért csinálják ezt mert ők is csak ezt kapták másoktól és ők is azzal a felfogással vannak,hogy akkor ők miért legyenek különbek?Ezért tart itt az emberiség,mert mindenki csak a másikat nézi,ki milyen,ki hogy viselkedik és aztán azonosulnak a látottakkal...Lassan már senki nem lesz egyedi,senki nem lesz önmaga mert hagyja hogy ez az elb*szott társadalom megformálja.Maradj önmagad,adj szeretetet annak akinek tudsz,mert a karma egyszer körbeér és azt kapod vissza amit előtte adtál a világnak.Te ne cseszd el az életed,a többieken meg csak mosolyogj,hiszen nagyobb ütést fognak kapni az életben mint amekkorát te adnál nekik:)
2019. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!