Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki reinkarnálódik...

Ha valaki reinkarnálódik akkor milyen emlékei lehetnek az előző életéből? Pl emlékezhet arra, hogy hogy kell írni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 19:47
1 2
 11/12 SZücsöm ***** válasza:

A halálközeli élményeknél van még pár érdekes állítás. Több olyan történetet meséltek el nővérek ahol a túlélő páciens azon felül hogy ÁLLÍTÓLAG találkozott már elhunyt rokonokkal/ismerősökkel még + olyan valós információval jöttek vissza amit azelőtt nem tudtak.


+ Dr. Eben Alexander története nagyon érdekes még. Elmondása szerint az észlelése során kb agyhalott volt már, az orvos kollégái is azt mondták hogy vagy kampec vagy max 2 év zokni lét után kampec.

Ennek ellenére 100%osan felépült és 1 elég érdekes sztorit adott elő a másvilágról.

Ami még érdekes volt hogy ÁLLÍTÓLAG a fertőzés miatt ami elérte az agyát nem hallucinálhatott volna és ha még valami csoda gyanánt mégis képes lett volna rá (állítólag)így semmiképpen sem mehetett volna végbe mert az érzékelése egyre valósabb lett míg az agya egyre jobban "összeomlott".

Amikor felébredt (állítólag) semmi másra nem emlékezett csak arra a helyre.(Idővel visszajöttek az emlékei)

+ Állítása szerint ő is + információval jött vissza mert "odaát" találkozott egy elhunyt rokonával akit életében nem ismert (nem is tudta hogy létezik) és ezt felgyógyulását követően utólag tudta meg egy fotóról.


Amúgy Grimfox én a fogalmazásodból azt veszem ki hogy nem csak a reinkarnáció létében vagy teljesen biztos de annak működésében is.

Megkérdezhetem miért vagy ennyire biztos az igazadban?

Vagy esetleg csak egy nagyon erős hittel rendelkezel amit megalapoz valamiféle tapasztalás?

2021. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem nevezném hitnek. Inkább vélemény. Logikusabbnak tartom, mint a túlvilág létezését. A természet minden más jelensége körforgást mutat. Ha a lelkek nem lennének körforgásban, az lenne az egyetlen dolog, amit nem érint a természet körforgása. A karma működését sem annyira bonyolult észrevenni. Legalább is a saját életemben, és néha, ha nem túl összetett az eset, akkor másokéban is. A karma reinkarnáció nélkül értelmezhetetlen. Ennyi az egész. Mivel ezen a véleményen vagyok, utánaolvastam a témának. Ha pedig nem lennék biztos a véleményemben, akkor még csak vélemény sem lenne. Csak egy kósza gondolat. Nem feltétlen kell komolyan venni, vagy elhinni azt, amit én komolyan állítok. Én csak a saját álláspontomat adom elő. Ha homályos, bizonytalan módon mondom, senki sem fog rajta gondolkodni, akkor meg fölösleges volt leírni.
2021. febr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!