Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki állandóan megmarad...

Ha valaki állandóan megmarad az életedben, akkor avval dolgod van ?

Figyelt kérdés

Konkrétan az exemről van szó.

Hat évvel ezelőtt jöttem össze vele és két és fél év után hagyott el valakiért.

Nagyon nehezen álltam fel a földről,mert nagyon szerettem őt. Viszont azóta többször is rám írt, beszélgettem vele, mert azért nem haraggal váltunk el. Tudom,hogy több kapcsolata is volt, nem voltak tartósak. Most is van egy, amit ő hullámvasútnak nevez.

Megmondtam neki, bármi is lesz,de újrakezdésről nem lehet szó. Persze beszélgetni lehet, van, hogy tanácsot is kér, de ennyi.

Viszont azt nem értem, hogy miért van még az életemben ? Sosem én keresem, hanem ő ír, van, hogy naponta szép napot kíván, és felveti,hogy találkozzunk is. Ez alól udvariasan, de kitérek.


Mi szerepe lehet ilyen szinten egy laza ,de megmaradt ismeretségnek ?

Köszönöm a válaszokat !


2021. márc. 2. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Csak azért látod az álmodban mert sokat gondolsz rá és hiányzik.


Ha valamin sokat jár az ember agya arról általában szokott álmodni.


Ha pl dínókról olvasnál könyvet és néznél filmet egy idő után dínókról álmodnál. Ilyen egyszerű

2021. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem álomról beszél a kérdező!
2021. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

#2

Tényleg. Valamit elolvashattam. Reggel van még nekem 😅

2021. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért marad meg, mert te még ott vagy neki, és szóbaállsz vele.


De van olyan, hogy valakinek meg szerepe van az életünkben szerintem, csak el kell jönnie a megfelelő időnek.

2021. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki akivel találkozol életed során azért van mert leszületésed előtt megirtad hogy találkoznotok kell és dolgotok van egymással. Nekem sok olyan barátom haverom volt akivel már szinte semmi kapcsolatom. Vele valószinű csak ennyi dolgom volt viszont ha valaki már hosszú idők óta barátod lehet hogy őt inkább azért küldi a sors hozzád hogy legyen valaki társad ne legyél magányos. Pl nekem sok autista barátom van. Valószinüleg azért küldi a sors hozzám őket hogy tanítsam fejlesszem őket.
2021. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért jobban örültem volna, ha olyat küld mellém, aki az életemben társam lesz,mondjuk hűséges és nem hagy el.

Szép szép egy barátság, de nekem többre lenne szükségem, mint amit egy barát ad. Főleg pedig nem egy ex ...

2021. márc. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!