Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az univerzumtól kaphatunk egy...

Az univerzumtól kaphatunk egy második vagy harmadik esélyt manifesztálással?

Figyelt kérdés
Volt egy munka régebben és jelentkeztem rá, pont olyan volt ahova szerettem is volna menni, csak hát megijedtem és a legkisebb akadály miatt is meggondoltam magam és ott hagytam pedig kaptam volna ott másik esélyt is de sajnos mivel egyszer visszaéltem a bizalmukkal többször átgondoltam hogy ezek után, hogy viszonyulnának hozzám ha oda mennék így azt a helyet örökre elfelejtem. Viszont azóta regisztráltam talán 2 ugyanilyen állásra más helyen és ez talán egy jel, hogy mégsem szabad feladnom ha erre a munkaterületre pályázok mivel volt esélyem csak elszúrtam mert béna voltam. Pár napja jelentkeztem rá igazából, így lehet türelmetlen vagyok, mert igaz a korábbi munkára is kb több hét múlva hívtak így itt is esélyes hogy nem egyből találnak meg. De hiszek a manifesztálásban és az univerzum erejében. Sokat gondoltam erre és mindig elképzelem, ahogy felhívnak engem és leforgatom a párbeszédet majd a interjú napját és ahogy felvennének engem de lehet valamit elrontok. Túlságosan ragaszkodok egy adott munkaterülethez, és lehet nem szabad ennyire rágondolni talán hagyni kell, hogy az univerzum feldolgozza a kérésemet és a tetteim által közvetítse felém? Persze ehhez pontosítani is lehet? Mármint egy ismerősöm szerint, jobb ha pontosan manifesztálunk, hogy mert igaz nekem sikerült néhány manifeszt de volt, hogy nagyon soká évek múlva és ez által azt mondom, hogy talán dátumot is kéne a kérésünkhöz rögzíteni mint ezen a héten vagy a jövőhéten, ebben a hónapban, valahogy így és nem napra pontosan azért. Eddig az életemben többször vettem észre, hogy kaptam több esélyt több helyen is. Így lehet van ebben valami? Persze a tettek következményekkel járnak, karma utolér ha nem teljesítünk valamit úgy ahogy kell, de én azt hiszem kaptam a karmából mostanában bőven és most is azon vagyok, hogy kiegyensúlyozzam a karmát szerencsére és ezt látom is valóságban. Ti akik értetek ehhez a dologhoz, hogy szoktátok csinálni, mennyire hisztek benne, valóra vált már valami amiben erősen hittetek és manifesztáltatok? (Remélem jó szót használok, bocs ha nem)

2021. máj. 6. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Semennyire sem hiszek ebben a formában.

Akarattal, lelkesedéssel mindent el lehet érni.

Az Univerzum elég nagy, hogy a lehetőségek tárháza lehessen.

DE a földi életed rendkívül kicsi.

A meg nem ragadott lehetőséggel lehet többé nem találkozol.

2021. máj. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!