Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen volt, ha volt életedben...

Milyen volt, ha volt életedben az a spirituális, karmikus, megmagyarázhatatlan kapcsolat, ami megváltoztatta az életedet?

Figyelt kérdés
Hatást gyakorolt rád, tanultál belőle stb.? Kíváncsi vagyok, másoknak is volt-e hasonló megtapasztalásuk. Szóval, a körülmények, sors, élet, karma, nevezzük bárhogy, úgy hozta, hogy néhány éve mindent elveszítettem, így amikor jött egy lehetőség, kimentem külföldre. Elkezdtem dolgozni egy gyárban és többen voltunk egy közös szálláson. Ott egy munkatársammal, egy sokkal idősebb férfivel elkezdtünk beszélgetni munka után. Ez olyan szintre jutott, hogy nem ettünk, nem ittunk, semmi mást nem csináltunk, csak órákon(6-7-8!) át, szinte ájulásig beszéltünk mindenről, hónapokon, éveken át minden nap. Nem tudtunk leállni, csak a munka végét vártuk(együtt is dolgoztunk, de boltba, mindenhova együtt mentünk). Hihetetlen mély dolog lett ez, kizárólag lelki síkon, de mégis, bensőségesebb volt, mint akármelyik párkapcsolatom, nem is tudtam mihez hasonlítani, mintha a 30 évvel későbbi önmagammal találkoztam volna. 2 évig volt ez így, utána úgy éreztem, nem bírom tovább, felemészt ez a valami (semmi mással nem törődtem már), sok, túl sok dolgot tanultam. Megpróbáltam megszakítani az egészet, elmentem máshova. Ő nagyon beteg lett, már haldoklott, mikor utoljára találkoztunk, pár napra rá elment. Úgy érzem, mintha kettétépték volna a lelkem, örülnöm kéne, amiért a párom, aki mindezt végignézte, kitart mellettem minden ellenére, hogy jó munkám van, barátaim, rendeződtek az anyagiak... és nem megy, kórházba is kerültem, testileg belebetegedtem ebbe. Nem tudom, miért történt ez, a sarkából fordította ki az egész életem. Érdekelne mások története, karmikus kapcsolatok története. Hogyan lehet ezt túlélni?

2021. szept. 1. 03:59
1 2
 11/11 Laylah ***** válasza:
Semmi :)
2021. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!