Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ikerláng vagy valami más?

Ikerláng vagy valami más?

Figyelt kérdés

Már több mint nyolc hónapja van valaki, akit nem tudok elfelejteni, kiverni a fejemből, más mint a korábbi kapcsolataim. Mágnesként vonzódunk egymáshoz, egy teli szobában is egymást nézzük, de nem vagyunk beszélőviszonyban. Ha a közelemben van mindig kezem-lábam remegni kezd, és mindig úgy érzem, mintha villám csapna belém, olyan intenzív, és semmit nem tudok tenni ellene. Tudom, hogy ő már elég hosszú ideje tartó kapcsolatban él (az elején ezt nem tudtam) ezért így nem is közeledek felé, viszont én spirituálisabb személy vagyok, mint ő, ezért mélyebben is beleástam magam a témába.

Tarot olvasás, kristályok, ilyenek, az interneten kerestem a választ, és ráakadtam az ikerláng (twin flame) kifejezésre, illetve a “past life connection”re, sajnos nem tudom magyarul hogy lehet. A “tüneteim” teljesen megegyeznek az ikerlángéval, nagyon sok ember beszámolóját elolvastam már, és borzasztóan rossz érzéseket keltett bennem, ugyanis ezek a kapcsolatok nem maradnak meg. Amikor ezt megtudtam, nagyon elkeseredtem, ugyanis van bennem valamifajta érzés, hogy nekünk együtt kell lennünk, ez még nem az út vége.

És nem is tudom. Ugyanakkor hiába stimmel majdnem minden az ikerlánggal, belül nem ezt érzem. Belül az van bennem, hogy mi már ismertük egymást korábban, vagyis past life connection, de a kettő dolog nem teljesen ugyanaz. Szóval legbelül nem gondolom, hogy ikerlángok lennénk, hiába stimmelnek az érzések, hogy nem lehetünk együtt, ő egyelőre elérhetetlen, satöbbi. A tarot olvasásokban pedig mindig csak olyasmi volt, hogy a múltban ismertük egymást, a lelkünk gyakran reinkarnálódott együtt az évezredek során, és egy lélekcsaládba tartozunk. Ez lehet ilyesfajta kapcsolat? Vagy mindenképpen ikerlángnak számít a dolog? Nem szeretném hinni, hogy sohasem fogunk összejönni. Nagyon köszönöm a válaszokat



2022. jan. 4. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Te a szerelem eszményét ideologizálod. Szimpatikus, magányos vagy, ennyi. Ne kombinálj, ne gondold túl.
2022. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak szerelem, valószínűleg ezúttal valós. Én rég éreztem így. Sajnos számító lettem.
2022. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Volt nekem is részem ebben, nem akarom soha többé. Nem lett belőle szinte semmi, egy őrületes csókot leszámítva. Cserébe előtte és utána sok év szenvedés és pokol.

A mágnes olyan durva volt, hogy fizikailag rántott minket egymáshoz, ha egy térben voltunk. Soha nem éreztem ezt mással, pedig voltam szerelmes korábban is, sőt, egy kicsit azóta is másba.

Akkor lettem jobban, amikor végre sikerült mindenhonnan tiltanom.

2022. jan. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha belül tudod,hogy nem ikerláng akkor higgy magadnak...a tarotnak is lehet nyugodtan..


Nincs olyan,hogy "láng"...Hármasával jövünk ikerlélek és duál,(nem mindig,mert szétszakadozni egyéni karmákra nézve is megterhelő)...az iker ellenkező nemű tükörképed annyira hasonlít (azért hívják ikernek),a duál mindaz ami egyedül belőled hiányzik ő hajszálra kipótolja,mint 2 összeillő puzzle..tágabb értelemben a "család" van akik felépítésre tulajdonságokra is nagyon hasonlók,mintha hazaérkeznél..

2022. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem hagy nyugodni a dolog, a kommunikáció segíthet (hiába nem vagytok beszélőviszonyban, ezt fel kellene oldani ahhoz, hogy a saját helyzeteket jobban megértsd). Én nem értek sem az ikerlánghoz, sem a duálpárhoz, viszont megéltem egy nagyon érdekes helyzetet. A jelenlegi párommal lassan egy évtizede vagyok kapcsolatban. Nagyon különbözünk, mégis jól működik a dolog, azt szeretjük/csodáljuk a másikban, ami belőlünk hiányzik. Viszont, 4 évvel ezelőtt megismertem egy másik férfit, akivel minden beszélgetés olyan volt, mintha csak magammal ülnék szemben. Ilyen elképesztő egyezés soha senkivel nem volt (a kapcsolataink évfordulóinak dátumától elkezdve az életünk bármely fontos eseményein át, az egész gondolkodásmódunk, a hobbijaink, szokásaink, jellemünk, döntéseink teljesen párhuzamba állítható voltak, a hibáinkat is beleértve). 30 év korkülönbség volt köztünk. Nem engedtem soha, hogy megérintsen, mindig volt köztünk egy asztal. Néha ezt megszegte, amit hallgatással büntettem. Az igazság az, hogy teljesen elvesztettem volna a fejem. Egyetlen egyszer táncoltunk és akkor is alig tudtam leállni, nem akartam ezt is belekeverni ebbe az amúgy is felkavaró kapcsolatba. Több volt ő nekem mindenkinél, mégis menekültem előle, ezt a mai napig sem értem, miért, de féltem (magamtól talán?). Sírva könyörgött, hogy ne menjek el, ő abba belepusztul... De búcsú nélkül elmentem. Másfél év után beszélgettünk hosszabban igazán néhány futó találkozás leszámítva. Haldoklott. Úgy éreztem, hogy kettészakad a belsőm, hogy ezt én sem élem túl. Fél év eltelt, de a mai napig szinte csak vonszolom magam a mindennapokban. Nem tudom, ez-e az ikerláng, de ilyen poklot nem kívánok az ellenségének sem.
2022. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem erre a találó kifejezés valójában a "limerence", magyarul "limerencia". De angol nyelven sokkal pontosabb anyagokat találsz róla. Dióhéjban ez egy szerelmi megszállottság, fantázia, ami lehet trauma tünet is. Ezt azért írom le, mert ismerős a helyzet, és szerintem ezek a New Age elméletek nagyon félrevihetik az embert a valódi magyarázatoktól, megoldásoktól.
2022. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer elmentünk egy jósnőhöz, még nagyon fiatalok voltunk, 20 évesek,

négyne.Két barátnőm és a barátom. A jósnő nem tudhatta kinek

a barátja a fiú, mégis nekem mondta hogy az ikerlángom mennyire szeret,

és neki is ezt mondta, a másik két lánynak nem.A fiú végül a férjem lett,

30 éve vgayunk lassan együtt, most is nagyon szeretjük egymást..

Érdekes mert akik nem ismernek bennünket,gyakran hiszik azt hogy

testvérek vagyunk... :-)

2022. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3 ha twin flame lett volna akkor nem múlt volna el soha... ennek pont az a lényege :D Ha elmúlt akkor az valami más volt.
2022. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as nem múlt el.
2022. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!