Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ételfüggőség lehet egy előző...

Ételfüggőség lehet egy előző élet hatása, amelyben éhezni kellett?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az elméletemről?
2022. nov. 8. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Vallasombol kifolyólag nem hiszek előző életben, se reankarnacioban tehát nem
2022. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet.
2022. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Grimfox ***** válasza:
Ez inkább ebből az életből származó problémának hangzik. A függőségek mindig valamilyen kompenzációt jelentenek. Például az evés boldogsághormonokat szabadít fel a legtöbb emberben(természetes jutalmazó reakció, az önfenntartást szolgálja). Ha egyébként alacsony ennek a hormonnak a szintje a szervezetedben, például depresszió, vagy más pszichés eltérés miatt, vagy egy nehéz időszakban, ami korábban az életedben történt az evés jelentette az egyetlen örömöt, könnyen kialakulhat hasonló függőség. Másoknál más a kompenzáció, például alkoholmámorba, vagy narkotikumokba menekülnek, de a kiinduló ok hasonló. Az adott ember természetétől, és a környezete hatásaitól függ, milyen kompenzációt választ, vagy mire van lehetősége.
2022. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tudi333 ***** válasza:
Milyen étel? Mióta van ez a dolog nálad?
2022. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Maga az étkezés. Állandóan zabálok. Gyerek/tinikorom óta.
2022. nov. 9. 00:10
 6/16 anonim ***** válasza:

Van olyan ember a 8 milliárd közül aki nem függő? Biztos hogy nincs

Az ételnek meg aztán pláne mindenki a függője, hihetetlen is hogy ennyire tudja uralni az emberi elmét ha fél napig nem eszik…

Én sokáig nagyon egészségesen ettem nagyon ízetlen dolgokat hogy direkt uraljam így az elmém

Az ételfüggőség nem egy kirívó dolog amibe előző életeket lehet belelátni és szerintem könnyen uralható (én pont másnak vagyok a függője amit viszont nem tudok uralni)

2022. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát én remekül uralok mindent: se cigi, se pia, se drog, még csak nem is kávézok. Csak a kaja, az tesz tönkre.
2022. nov. 9. 00:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Na igen nekem sincs más függőségem egy dolgon kívül, ami nekem sokkal rosszabb mint neked a kaja mert te azt bármikor megkaphatod, viszont én a saját függőségemről csak álmodozhatok ezzel még mélyebb depresszióba taszítva magam, szóval te még jól is jártál, hiszen te meg tudod kapni a függőséged tárgyát, én soha…

Inkább lennék alkoholista, az legalább hamar el is vinne…

2022. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem az ital és az önsorsrontás. Sose gondoltam ilyenre mint te. Vagy hogy más tehet róla. Pedig elvesztettem mindekit akit szerettem fiatalon. Szar a kontroll nálad is, nálam is. Én elcsesztem......
2022. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
ilyen baromságokat
2022. nov. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!