Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen az életben?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, de igazából csak egy szenvedés az élet, nagyon magányos vagyok. Semmiben nincs sikerem, munkahelyen is állandó gondok vannak, sosem voltak barátaim, párkapcsolatom sem. Nagyon magányos vagyok, unalmas így az élet. Pedig pozitív gondolkodású vagyok, de sokszor nehéz így. Nekem nagyon nem jött be ez az élet:(


Más ebben a korban élvezi az életet, boldog én meg...

Mit csináltam rosszul hogy ilyen életem lett?


2021. ápr. 27. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Mi honnan tudnánk megmondani, hogy te mit csináltál rosszul?

Ne itt nyalogasd a sebeid, hanem gondold végig az életed, mi lehet a bökkenő.

2021. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálsz egyáltalán változtatni?
2021. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mit teszel azért, hogy jobb legyen? Várod a csodát?
2021. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

24 évesen még semmivel sem vagy elkésve, arra kell koncentrálnod mi az amin változtatnod kéne. Esetleg válts munkahelyet, vagy képezd tovább magad hogy jobb állásod lehessen. 24 évesen ha nincs barátnőd az nem a világvége, én 22 éves vagyok, nekem szintén nem volt eddig barátnőm, de még egy ideig nem is tervezek, mert nem lenne rá időm.


Igazából 24 évesen még egyetemet is elkezdhetsz, rengeteg lehetőséged van változtatni, ami nem is feltétlenül pénzhez kötött változás. Szóval kezd el, én szurkolok hogy jobb legyen.

2021. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!