Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg addig születünk le...

Tényleg addig születünk le ide amíg minden lehetséges helyzetet meg nem tapasztalunk?

Figyelt kérdés
Ezt egy külföldi oldalon olvastam. Az írója szerint nagyon sokszor születünk le ide, és mindent tapasztalni kell. Szóval akkor már voltál szegény, voltál gazdag, voltál fogyatékos, voltál Afrikai éhező, voltál gyenge voltál erős vagy leszel egyszerűen minden. stb stb. Akkor viszont ez így nem egy kínzás? Mivel ebben a világban több a szenvedés mint a jó szerintem sokkal több. Most akkor ezek szerint az embernek vannak jó életei is amikben gazdag, esetleg sztár, milliárdos. De akkor vannak nagyon rosszak is. Pl Afrikai éhező vagy szellemi fogyatékos ha mindent meg kell tapasztalni. Akkor nagyon sokat szenvedünk mire valaha megszabadulunk a karmàtól. Ez nem egy kínzás, és hogy lehetne minél hamarabb ki szabadulni??

2023. jan. 15. 16:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

A Föld,mint 2-es szintű (jóvátételi) bolygó lezárt hely. Az egész naprendszerünk az.

2057-től lesz 3-as szintű (gyógyuló) világ lesz.

Most az átmeneti időszak próbatételei vannak a szétválasztás miatt.


4-6-7

2023. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%

11 Jóvatételi...tehát tulajdonképpen valahol máshol elkövettünk valami rosszat, és azért bűnhődünk. Erre vallásos berkekben azt a szót használják, hogy pokol.

Másrészt miért tudna a szenvedés jóvátenni bármit is?


Plusz akik lehetővé teszik a "jóvátételt", kvázi szenvedtetik a népet, azok a saját részüket majd hol teszik jóvá? Ha van ez a 2esről 3as szint...

Vagy nekik nem kell? Hát hiszen ők csak a mi "jóvátételünket" segítik...Milyen önzetlen...

🤔

2023. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12. Na igen ezt én sem értem. Aki erre ítélt minket az milyen jogon tette és akkor ő rá vagy rájuk miért nem vonatkozik ugyanez?
2023. jan. 15. 20:01
 14/32 A kérdező kommentje:
12. Itt csak az tud boldogan élni aki jelentős anyagi javakkal rendelkezik. A többieknek valóban egy pokol.
2023. jan. 15. 20:02
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el annak is, aki dúskál a pénzben, mert őt is az irányítja, csak ő észre se veszi ezt, hanem besz_pja a tévképzetet, hogy nála van a kontroll.

De ez tudom nem vigasztal sokakat, pl engem sem 😅

2023. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ha most hirtelen nyernék 2 milliárdot a lottón most csak mondtam valamit, akkor szabad lennék, és ami hátra van még ebből az életből azt legalább élvezni tudnám, élni tudnék nem csak létezni. És azt csinálnék amit akarok. Ezerszer jobb lenne mint rabnak lenni hogy ne haljak éhen.
2023. jan. 15. 20:14
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

#16


Amit írtam, arra egy példa:

"A történelem legnagyobb áremelkedése Magyarországon volt a második világháború után. 1945 júliusában hiperinfláció kezdődött; 13 hónapon keresztül tarolt az egész gazdaságban, és végül inflációs világrekord lett a következménye. A havi infláció megközelítette a 41 900 billió (4,19 × 1016) százalékot, az árak 15 óránként duplázódtak. 1946. augusztus 1-jén a magyar pengőt leváltotta a forint, ekkor 400 000 000 000 000 000 000 000 000 000 (4 × 1029) pengő ért egy forintot."

Ilyen helyzetben az az annyi már nem annyi lenne.


Egyébként egy lottó nyereménnyel ugyanígy van mindenki, én is örülnék mint majom a farkának.

2023. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
55%

Minden lélek primitív, megátalkodott, ártó kezdetben és fejlődik. Ki ilyen, ki olyan tempóban fejlődik. Ez egy evolúciós folyamat. Van akinek pl elég 50 ezer év. De van, akinek 500 ezer is kevés.

Saját magunk tervezzük életünket, de utána ez törlődik. Senki ne tudja inkább , milyen szörnyűségeket követett el korábban. Volt egy pasi, akit barátomnak vallok, több könyvet írt témáról, Brian Fosternek hívták. Ő pl. előzőleg, egy messzi régi rengeteg ember, rab bokáját törette, vágatta le a lábukat, ez volt a primitív heppje. De mostani életében végig bokafájós volt. Nézd meg a mostani primitív embereket, gyilkosokat, pedokat, csalókat, stb. Mindannyiak ilyenek voltunk, jobb azt nem tudni most. Koncentráljunk a mostani életfeladatainkra. Tegyük jóvá.

Most kb már fifty-fifty van, akik már 3. Szint felé hajaznak és a kettesek között.

Volt egy teszt arról, hogy a 3-asok menjenek jobb helyre, a civilizációt dobják vissza, vagy a kettesek menjenek. Ez a teszt 2019-ben ért véget. A 50% 2-esnek kell menni, az együttélés már nem lehetséges. Most megy a vergődésük, le akarnák húzni a bolygót, az embereket nyomorúságos alacsonyabb rezgésre. Megátalkodottak. Ugyanakkor mez rgy keseves utolso lehetőség a kétséges eseteknek, hogy bizonyítsák, hogy fejlodokepesek, kepesek tudatos helyzetfelismeresre, hogy mi folyik; es jol donteni.

2023. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
*messzi régi életében
2023. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

18


Hát de ez meg mi, hogy akkor addig azok, akik 3asok meg plusz tizenevekig gyötrődjenek a 2esekkel együtt, csak mert "hátha megtérnek".

2023. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!