Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lesz velünk, ha minden...

Mi lesz velünk, ha minden életünket végig éltük?

Figyelt kérdés

Természetesen a reinkarnációra alapozódik a kérdés. Mi történik, amikor már mindent megtanultunk és tapasztaltunk, amit kellett - hova megyünk?

Haza az Istenség mellé - rendben, mondjuk így, de mi van ott? Én nem akarok egy olyan "Mennyországban" élni, ahonnan csak nézhetem mások szenvedését, anélkül, hogy segíthetnék rajtuk.


2010. okt. 5. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%

Azon még nem gondolkodtál el,hogy hol voltál,mielőtt ezt a rengeteg életedet élted?

Ezért tartom ostobaságnak a reinkarnáció elméletét.

2010. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Ezt senki nem tudja.Hiába keresed a GYK-n a választ...:/ Ezeket nem lehet tudni.Senki nem tudja.
2010. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Első: Talán még nem teremtették meg a különálló lelkem, csak része voltam az egésznek. Te nem hiszel egy vallásban sem, nem igaz? Mert a lelkem nyilván ott volt az élete(i)m előtt, ahol a tiéd. :) De ha nincs hited, ezt hiába magyarázom neked, úgyis logikátlannak véled majd.


Második: Azért vagyunk, hogy megosszuk az elméleteinket, tapasztalatainkat. Talán valakinek van valami jó elképzelése :)

2010. okt. 5. 20:50
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
csak a tisztánlátás érdekében: szerinted hány élet az?
2010. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Én érdekesnek tartom a reinkarnáció elméletét, de nem tetszik. Jó dolog lehet minél több féle életet élni, de 1)Utána úgy sem emlékszek rá 2) Ha most arra gondolok, hogy miután meghaltam soha többé nem láthatom a szeretteimet (mert ugye más életbe kerülök) borzasztóan szomorú érzés fog el.

Egyébként meg mennyország, totál peaceland-nek írják le az egészet. Semmi konfliktus? Ez annyit jelent, hogy mindenki ugyan azon a véleményen van. Egyformák leszünk, miután a mennybe kerülünk? Hát igazán remek érzés lehet egy hatalmas bárgyún mosolygó tömeg tagjának lenni...

Utálom a vallásokat, parasztvakítás az egész. A papok hirdetik a visszafogott, nem hivalkodó életet, akkor mi az a nagy felhajtás a vatikán körül? A bibliát is átírták már vagy ezerszer.

2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ennek nincs is sok köze a Bibliához meg Vatikánhoz sem.De neked még biztosan sok életed lesz mert még sokat kell tanulnod ahogy a felfogásodat nézem.Nem sértegetésként írom.Amúgy ez az utolsó válaszolónak szólt.
2010. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Ilyen kérdésekre a választ senki sem tudja! Mert nem tudhatja! Az ember a saját halálát nem tudja elképzelni, egyszerűen nem tudja felfogni. Az sincs bebizonyítva hogy nincs reinkarnáció, az sincs hogy nincs! Mert egyszerűen lehetetlen!
2010. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Rövid a válaszom:NIRVANA.
2010. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Ezért tartom ostobaságnak a reinkarnáció elméletét"


Azért is hülyeség mert valaki kitalálta és később meg úgy beszélnek róla mintha nem kitaláció hanem maga a valóság lenne.Pontosan ismert a regényíró aki kitalálta regényében az időutazást, és egy idő után úgy beszélnek róla mint valóságról pont olyan emberek akik még azt se képesek felfogni hogy ami nincs oda nem lehet utazni!

2010. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező,ide kár feltenni kérdést,mert egyrészt olyanok válaszolnak akik abszolút nem hisznek az ezoterikus dolgokban,csak fikázni tudnak....,másrészt meg aki ir valami olyan választ ami ezotériával vagy bármi túlvilági okfejtéssel kapcsolatos,azt rögtön lehurrogják:( Itt még válaszolni sem jó...
2010. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!