Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A dalai láma Jézusnak képzeli...

A dalai láma Jézusnak képzeli magát, hogy addig akar inkarnálódni(mint ha ezt ő döntené el) ameddig nem szűnik meg a szenvedés? Ő miben hisz? Én úgy gondolom, hogy az emberiségen globálisan van egy átok amit csak jézus tudott megváltani

Figyelt kérdés
Jézus a kereszten magával vitte az eredendő bűnt, így aki ő benne hisz az nem lát halált és egy olyan közösségbe kerül Istennel amilyenbe mindig is akart és vágyott a lelke. Na erre varjál gombot te láma

2023. ápr. 20. 16:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
15%
A dalai láma egy anyagias, arany rolexes vén pedofil, globalista mocskok barátja. Semmiféle módon nem hasonlítható még egyszer normális emberhez sem, nemhogy Jézushoz.
2023. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
65%

Jézus senkit nem váltott meg, de megmutatta az utat, amit ha követünk, akkor mi magunk érhetjük el a Krisztusi minőséget.


A Keresztények imádják őt, ezáltal a megváltásuk lehetőségét is önmagukon kívülre helyezik és lemondanak eredendő erejükről. Azt képzelik, hogyha "befogadják" magukba Jézust, akkor ez automatikusan megtörténik velük.


Az igazság az, hogy a Krisztusi minőséget csak egyedileg, önmagunkban érhetjük el. Ez folyamatos odafigyelést igényel a részünkről, mert nem létezik az a fajta "instant" megváltás, amit a vallások ígérnek nekünk.


Szerintem, a Buddhizmus a leginkább progresszív vallás, de van egy nagy hibája. Azt tanítja, hogy mindenáron meg kell mentenünk másokat, különben mi sem üdvözülhetünk. Az igazság az, hogy csak önmagunkat tudjuk megmenteni. Nem vállalhatunk felelősséget másokért, hiszen ők talán teljesen elvetik azt, amiben mi hiszünk és ami felé törekszünk. Sajnos nem létezik kollektív megváltás, egyéni viszont igen.

2023. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%

#12


"Azt tanítja, hogy mindenáron meg kell mentenünk másokat, különben mi sem üdvözülhetünk."


Kíváncsi lennék, ilyeneket mégis honnan a fenéből vesztek...?

2023. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Grimfox ***** válasza:
71%
A buddhizmus individuális szabadulás, önmegváltás. Aki úgy érzi, hogy segíteni szeretné mások törekvéseit, a végső megivlágosodás előtt megtorpan, és amíg úgy dönt, újra testet ölt. Ez a bódhiszattva állapot. Nem megváltani akarja a többi lényt, hanem azokat segíteni, akik eldöntötték, hogy a szabadulás felé indulnak. Nem váltja meg őket, hanem segíti, főképp tanácsokkal. Semmi olyan nincs a buddhizmusban, hogy a mások megmentése kényszer, másként mi sem üdvözülünk. Ez épp ellentétes a buddhista, vagy épp a hindu tanokkal, mert ezek olyan törekvések, amik a körforgáshoz kötnek a karma által.
2023. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
11 ezt meg honnan veszed? Mert a Vatikán aztán különb...
2023. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

15:ja mert akkor a dalai láma, nem pedofil, ha a vatikanban is vannak. Mindenkettő a satan temploma.

Es az oreg tibetivel van tele a media,hogy mit csinalt, arany órát meg hollywoodi, washingtoni pedovor baratokat meg mindig tartott. Igazi spiritualis szokasok :D

2023. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
16. Én erről még sosem hallottam. Nem kevered vkivel?
2023. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
17: tehát azt gondolod, hogy amiről nem hallottál még, azzal szemben én tévedek? :D nem lehet könnyű neked. google-ról hallottál?
2023. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%
A pillanat, amikor a Jézusos agyhalott térítgeti a reinkarnációs-karmás agyhalottat.
2023. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
19. Tévedsz. Keresztény vagyok, de attól még a Dalai Lámát tisztelem. 18. Nem szoktam csak úgy keresgélni,a híreket elolvasom és eddig még nem jött ez velem szembe. Ezért kérdeztem.
2023. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!