Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A dalai láma Jézusnak képzeli...

A dalai láma Jézusnak képzeli magát, hogy addig akar inkarnálódni(mint ha ezt ő döntené el) ameddig nem szűnik meg a szenvedés? Ő miben hisz? Én úgy gondolom, hogy az emberiségen globálisan van egy átok amit csak jézus tudott megváltani

Figyelt kérdés
Jézus a kereszten magával vitte az eredendő bűnt, így aki ő benne hisz az nem lát halált és egy olyan közösségbe kerül Istennel amilyenbe mindig is akart és vágyott a lelke. Na erre varjál gombot te láma

2023. ápr. 20. 16:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
16%
19: hát sikerült elkerülnöd az elmúlt 2 hét legnagyobb celeb pedofil botrányát, ezzel volt tele minden. profi elkerülő vagy.
2023. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Nem igazán jön ez szembe. Így, hogy beírtam sem. Csak, ha a pedofilt is oda írom.
2023. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
22 Te tudod, mit akarsz. Nem fog megroggyanni a világ, ha te nem tudsz semmiről.
2023. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
33%
22#, Szerintem feleslegesen válaszolsz neki, csak a saját gondolatait hallja meg, több válaszát is olvastam itt, nem nehéz kiszűrni név nélkül így, érdemi tartalmat nem csatol hozzá, csak degradál, ítélkezik, de azt a legkönnyebb ugye
2023. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
24 ne offolj, bármennyire szeretnél a középpontba kerülni, a téma nem te vagy. Olvasd el még egyszer, nem gond.
2023. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

13-as, a "megváltás" szónál valójában helyesebb a "megszabadulás" kifejezés, de a Buddhizmusban valóban létezik egy szabály, mely szerint minden ember megszabadítása a végső cél.


Chong An Sunim, magyar származású Buddhista szerzetes időnként pl. hivatkozik is erre az előadásaiban.

2023. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#11 és #17 gáz!
2023. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!