Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Így is ugyanakkora bűn lenne...

Így is ugyanakkora bűn lenne az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Tegyük fel előző életemben megöltem magam 30 évesen, mostani életemben 27 vagyok és direkt olyan embereket (szülőket) adott mellém a karma hogy ő miattuk ne tudjam megtenni, mert féltem őket és nem akarok szenvedést okozni, stb..

Most akkor mi van, ha kivárom ameddig elmennek a szüleim és utána teszem meg, addig meg gondoskodok arról hogy ne vállaljak be semmi olyat ami a világhoz kötne.

Pl. tegyük fel már 50 leszek és nem vár rám sok minden, elment mindkét szülőm, a szerzett kapcsolataimat direkt elüldözöm magam mellől és nem szomorúságomban hanem csak úgy megteszem?

De ha előbb elmennek, akkor előbb. Csak úgysem fognak.

Tudom hogy a karma azt szeretné hogy ne tegyem meg soha és hozzak ki minél többet az életemből hogy magasabb minőségben éljek, fejlődjek, de én ragaszkodom ahhoz hogy egy nap én döntsek a saját életem felől.

Szerintem gyönyörűszép és szabad döntés, nem olyan alantas mint mikor 89 évesen pelusban meg csövekkel vergődik át valaki a túlvilágra. Nevetségesnek és undorítónak tartom amikor valaki ennyire ragaszkodik önmaga miatt a tyúkszaros kis életéhez. Nem mások miatt…


Így is ugyanakkora bűn lenne mintha mostanában tenném meg, vagy ez így sokkal jobb?



2023. máj. 18. 17:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%

8

Tévedés!

Pontosan az látja helyesen a világot, aki depressziós és pontosan az hoz jó döntést aki kilép

Aki ki van békülve ezzel az értelmetlen körforgással, azzal hogy mennyire igazságtalan az élet, hogy bármikor ki vagyunk téve testi lelki fájdalomnak, az a hülye

2023. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Kinek a szemében lenne bűn?
2023. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%

Egyre több információ terjed arról, hogy népszerűsíteni fogják az eutanáziát, akkor majd átgondolhatod, lehet hogy sokan élni fognak vele.

Úgymond legalizálják az öngyilkosságot.

2023. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%
Nem csak az a baj az öngyilkossággal, hogy karmakövetkezmènye lesz, hanem, hogy tiltott, ès a lelked nem tud majd tovább haladni, bûntetésbôl bizonytalan ideig sinlôdik az öngyilkosnak a lelke a Kôzteslèt fokán.
2023. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Gyilkosság abból a szempontból hogy magadat ölöd meg.

A spirituális felfogás szerint nem tudsz úgy ártani magadnak, hogy közben ne ártanál vele másnak.

2023. máj. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%

#13

Szóval bárki jelentkezhet?

2023. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
Nincs karma és egy életed van.
2023. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

A karmát a hinduk tartják fontosnak és a reinkarnációt. A karma tetteid következménye, így szól. Te hindu vagy? Vagy ez is egy tökéletes példa a programozottságra, hogy mert valamit többször láttál leírva az biztos igaz..

Az ötvenes években kezdtél volna itt karmázni, mindenki csak bámulna rád, hogy mi bajod.

2023. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Jelentkezz öngyilkos küldetésre a jó érdekében.
2023. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Wikipedia: A karma (dévanágari:कर्म, páli: kamma) ok-okozat, pontosabban az ok és okozat viszonya, kölcsönhatása; a cselekedetek következményeinek törvénye, amely a szanszára körfogását mozgatja a keleti vallások szerint.
2023. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!