Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Így is ugyanakkora bűn lenne...

Így is ugyanakkora bűn lenne az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Tegyük fel előző életemben megöltem magam 30 évesen, mostani életemben 27 vagyok és direkt olyan embereket (szülőket) adott mellém a karma hogy ő miattuk ne tudjam megtenni, mert féltem őket és nem akarok szenvedést okozni, stb..

Most akkor mi van, ha kivárom ameddig elmennek a szüleim és utána teszem meg, addig meg gondoskodok arról hogy ne vállaljak be semmi olyat ami a világhoz kötne.

Pl. tegyük fel már 50 leszek és nem vár rám sok minden, elment mindkét szülőm, a szerzett kapcsolataimat direkt elüldözöm magam mellől és nem szomorúságomban hanem csak úgy megteszem?

De ha előbb elmennek, akkor előbb. Csak úgysem fognak.

Tudom hogy a karma azt szeretné hogy ne tegyem meg soha és hozzak ki minél többet az életemből hogy magasabb minőségben éljek, fejlődjek, de én ragaszkodom ahhoz hogy egy nap én döntsek a saját életem felől.

Szerintem gyönyörűszép és szabad döntés, nem olyan alantas mint mikor 89 évesen pelusban meg csövekkel vergődik át valaki a túlvilágra. Nevetségesnek és undorítónak tartom amikor valaki ennyire ragaszkodik önmaga miatt a tyúkszaros kis életéhez. Nem mások miatt…


Így is ugyanakkora bűn lenne mintha mostanában tenném meg, vagy ez így sokkal jobb?



2023. máj. 18. 17:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#16 Tavalyi. Kanada élen jár ebben. Mentális betegekre is kiterjesztenék. Gyakorlatilag bárki mehetne szerintem. De ha mélyebben belegondolsz, ez a törvénytervezet életellenes. 8 milliárd ember él a Földön, gondolom pont ezért nem ellenkeznek.


[link]

2023. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21


Első probléma: komolyan veszel egy 444-es cikket.


Második probléma: El sem olvastad az eredeti cikket amiből "fordítottak".


{“The current exclusion of those with a mental disorder from end-of-life choice is stigmatizing, discriminatory and unconstitutional,” the group said in a statement. “We must avoid creating barriers that will prolong grievous suffering.”}


{“There must be specific benchmarks for when this continued deprivation of rights will cease.”}


{Bill C-7, which passed in March 2021, reflected the court’s concerns, but lawmakers implemented a two-year ban on patients with mental illness as the sole cause of accessing assisted death, giving them more time to study the issue. That study would have ended 17 March.}


{“We have begun to have discussions informally,” said Lametti. “We do think there is widespread support.”}



Mégis miről beszélsz brom?

2023. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!