Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lesz annak a lelkével aki...

Mi lesz annak a lelkével aki öngyilkos lesz? Még rosszabb életbe kell vissza születnie talán?

Figyelt kérdés
Nagyon nem az én világom ez, semmire nem vágyom jobban. Azt sem értem ha van isten és tényleg szeret akkor miért nem segít hogy jobb legyen. Nem jött be nekem ez az élet, de még annyi örömöm sincs mint másnak pl barátnő a mentális gondjaim miatt, plusz anyagilag is le vagyok gatyásodva. Semmi értelme erre már rájöttem csak szenvedek. Mindenképpen vissza dobják az öngyilkost ide egy még rosszabb életbe? Vagy pont ugyanilyenbe esetleg? Minden érdekelne részletesen. És olyat lehet hogy halálom után direkt nem kelek át. Inkább maradnék itt mint szellem az örökké valóságig, csak ne szülesek meg még egyszer. Nagyon félek ettől.

2023. aug. 28. 16:40
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
De ha ezek mind kiderülne az a nagy kutyáknak rossz lenne az egész társadalom megváltozna. Ezért inkább nyomják az agymosást orrba szájba. Minél hülyébb a kis ember annál jobb.
2023. aug. 29. 13:47
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

Együttérzek veled.

Én sem látok túl sok kiutat mostanában

2023. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Az öngyilkos Lelke a Kôzteslét fokàn fog sinlõdni idôtlen idôig, ez a bûntetése! Nem tud tovàbb fejlôni vagy eljuttni a „fénybe“.
2023. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 NTBS ***** válasza:
63%
Ne legyél öngyilkos. Isten miért nem segít. Pl. Mert nem jól kéred, illetve nem teszel semmit érte.
2023. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

22: Mielőtt nagyon együttéreznél, jól gondold meg a szavaid te is, mert Magyarországon másokat öngyilkosságra buzdítani bűncselekmény, Interneten keresztül is, névtelenül is.


23: Tényként állítasz kitalációkat, amit senki nem látott, sehol nincs. Blabla.

2023. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
71%
25. Meggondolta a szavait 22-es mint azt magad is olvashattad, minek fenyegetőzöl??? Semmiféle buzdítás nincs abban amit írt! Te vagy az aki egy amúgy is rossz lekiállapotú embert vegzálsz, ergo te gondold meg jobban hogyan fenyegetsz egy öngyilkosságon gondolkozó embert!
2023. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

26.


Értelmezési zavaros gyűlölködő lelki nyomorék, megint kötekedsz velem?

Neked komolyan ennyi az életed, hogy kipécézel egy nicket és ott kötsz belém, ahol csak tudsz?


A 22. hozzászólás (aug. 30. 11:14) megfogalmazása kimeríti az öngyilkosságra történő befolyásolást, ami Magyarországon bűncselekmény.

2023. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
79%

27. Te egy egészen beteg megrohadt lelkü gonosz ember vagy. Hogyan meríti ki az az öngyilkosságra buzdítást, hogy valaki leírja Ő EGYÜTTÉREZ MÁSSAL????? Hogy leírja Ő SEM LÁT SOK KIUTAT A SAJÁT HELYZETÉBŐL???? Beteg vagy nagyon, és funkcionális analfabéta. És fenyegetsz, ergo az öngyilkosság felé terelsz egy amúgy is rossz állapotú embert, na ez viszont megáll!! Tükröt mutattam a fekete lelkednek? Nagyon helyes!

Te megtámadsz egy szerencsétlen embert ok nélkül és meg megvédtem, ez a különbség az emberi minőségeink között!

2023. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

28.

Értelmezési zavaros lelki sérült, be kellene szedni azokat a gyógyszereket, amit felírtak neked!

Ha nem, akkor fel kell íratni!

Péntek van, siess a rendelőbe!

2023. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%

Ès ha sehova nem jutsz? Csak voltál ès múltál? Mi van ha nincs túlvilág csak az emberek ezzel nyuktatják magukat..

Akkor mi van?

Amúgy minek az öngyilok? Egyszer úgyis vège majd magától .Nem èrsz rá vagy mivan?

2023. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!