Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben érzed te a szeretteid...

Miben érzed te a szeretteid támogatását?

Figyelt kérdés
Mitől érzed te, hogy szeretve és támogatva vagy? Kitől kapod ezt? Mit jelent ez neked? Szerintetek sokat ad ez az életetekhez?

#szeretvelenni
2022. márc. 6. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemtől érzem ezt egyedül. Mindig bízott bennem, főleg a munkámon keresztül érzem, nulla önbizalmam volt, most pedig saját vállalkozásom van, ami működik. Sokat kellett tanulnom hozzá, vizsgákat kellett letennem, ezekben mindben bíztatott és finanszírozta is (úgy értve, akkor én nem kerestem valami jól, és persze közös a kassza, de mégiscsak ő kereste többszörösét).

Mást nem tudok idesorolni, szüleimet sem.

2022. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Adnak enni
2022. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szülői részről semmiben. Se anyagilag se lelkileg. De lelki támogatást gyerekként sem kaptam pl. ha valami iskolán kívüli programon résztvettem legyen az sport vagy kultúra otthon megkaptam, hogy minek az, meg az hülyeség.

Felnőttként ha elmeséltem valamit, hogy belekezdek valami újba akkor minek ilyenre pénzt költeni meg időt szánni rá.

Szóval inkább nagyon minimalizáltam a kapcsolatom a szüleimmel és semmit nem mondok nekik az általános dolgokon kívül.

A párom támogat lelkileg, számomra ez nagyon sokat jelent,hogy valaki hisz bennem.

2022. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Az anyukámtól! 33 éves felnőtt nő vagyok, házas 2 gyerekkel... Mindig számíthatok rá bármiben, ismeri minden rezzenésemet! Férjem is támogató, de anyukám az én legnagyobb támaszom!
2022. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mert általában kész érzelmi hullámvasút az életem.
2022. márc. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden ami teljessé tesz azt a férjemtől kapom.Olyan eröt és önbizalmat amít addig elötte nem tapasztaltam.

Olyan munkám van ami igen megterhelő

Segít az otthoni dolgokban hogy legyen idöm kicsit magamra tudják kikapcsolódni

Igazi társ.

2022. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!