Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elhunyt szeretteid lelke...

Elhunyt szeretteid lelke szerinted hol van illetve van valahol szerinted?

Figyelt kérdés
Elhunyt családtagjaid lelkét ti hova képzelitek? Hol lehet és mit csinál?

2023. nov. 1. 19:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%

A lélek energia es az energia nem szűnik meg, hanem átalakul, más formában jelenik meg. Energiát megszüntetni nem lehet, csak iránya változik.

Kvantumfizika kimutatta, hogy az anyag egy, peldaul ha 1 fotont ketté választottak, es 20 km re távolítottak egymástól, es egyik félben változást hoztak létre, a változás megjelent a másik félben is. Tehat az anyagot valami összetartja. Ismeretlen erők uralkodnak amiről semmit nem tudunk.

Bennünk élnek tovabb szeretteink többek közt ez is igaz.

Apám halálakor egy pillangó repült a konyhaba, se azelőtt , se utana ilyen nem törtent. (11 ev alatt )

2023. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%
A pokol es a menny pedig tudatállapotok, energia es rezgés szintek. Amikor rosszat teszek valakivel, a tudatalattim rögzíti hogy rosszat tettem es negatív energiával áraszt el, nem is tudatosul bennem miert de azt fogom érezni, hogy nem erdemlek meg semmi jót es ennek megfelelően minden kapcsolatom es lehetőségem tönkre teszem, anelkul hogy tudatában lennék ennek. Önsorsrontó viselkedés
2023. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23%
Megszűnt. végleg kikapcsolt. Így sajnos sehol.
2023. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
A Mennyben.
2023. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
50%

Ezt senki nem tudhatja..

Leglogikusabb talán a reinkarnáció,azt is nehéz elképzelni,hogy semmi sem lesz,de azt is,hogy a lélek tovább élhet..

Nálunk sokan meghaltak már,és a mai napig történnek néha furcsa dolgok..szóval nem lehet tudni,mindenki másban hisz.

2023. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 kovacs magdolna2 ***** válasza:
50%
A lélek tovabb el...ez fizika ...igazi halal sincs ...hazatersz...a legjobb helyre mész...pokol meg csak irt van
2023. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%

A mennyország igen tágas hely lehet. Egyetértek a muszlimokkal hogy több szintje van, de nem úgy hogy ez vizuálisan elválik egymástól.


A földön megszerzett lelki szint fogja meghatarozni. A szenvedők egy nagyon boldog helyre, a haragvók egy nagyon alsó szintre.

2023. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a Mennyben, én római katolikus keresztény vagyok, és hívő (nem szentfazék).

Már korábban is válaszoltam, de lepontoztak...a kérdés az voltm hogy SZERINTED hol. Én a hitem, meggyőződésem szerint válaszoltam és nyilván az is, aki ateista, meg aki azt írja, hogy sehol, megszűnik, újjászületik, stb.

Tartsuk már tiszteletben a másik VÉLEMÉNYÉT!

2023. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
46%
Melyiké? Mind máshol. Nagyanyám, már újra megszületett. Nagyapám még csak az előbb halt meg, jelenleg még kóstolgatja az egyedisége valóságát, mert utolsó életében bigott vallásos volt. Más halott nagyon nincs is.
2023. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 ...Laci ***** válasza:
63%

A szellemvilág fogadja be azokat, akik elhunytak. Tulajdonképpen folytatják szellemi létezésüket a testük nélkül. A szellemvilág része a Mennyország is és a pokol is és a köztük lévő számtalanul sok szint.

Az emberek a hozzájuk hasonló érdemekkel rendelkezőkkel vannak egy "régióban", vagy a hasonló bűnöket elkövetett emberekkel.

Akire sokan neheztelnek, annak rossz sora van, aki másokért élt, sok áldozatot hozott, az nagy szabadsággal bír és felszabadultabb, boldogabb életet élhet odaát.

2023. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!