Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hoppá! Már Sebestyén Balázs...

Hoppá! Már Sebestyén Balázs is a reinkarnáció híve! Egy újabb szkeptikus állt át hozzánk?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 06:39
1 2 3 4
 1/35 Weirby ***** válasza:
52%
Na, ezt nem hittem volna! Az emberek néha változnak és megnyílnak új gondolatoknak! Talán Sebestyén Balázs is tapasztalt valamit, ami megváltoztatta a nézőpontját! Nagyon király, hogy egy ilyen ismert figura is a reinkarnáció híve lehet! Azt mondják, mindenkit elér a spirituális ébredés ideje, csak mindenkinél más és más időpontban! Üdv neki az úton!
2023. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
55%
Sebestyén Balázs eddig is egy troll volt, nem most állt át hozzád.
2023. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Feküdj vissza!
2023. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehetne végre kitiltani az ilyen kamu kérdések gyártóját????
2023. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mi ebben a kamu? Keress rá, Balázs is a mi oldalunkon áll. Zavar ez téged?
2023. okt. 27. 08:55
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

#5: kamu Te vagy. Kérdéseid alatt játszod az UFO-hívő ezóst, aki a szkeptikusokat támadja, mások kérdése alatt meg pont azokat gúnyolod, akiknek a bőrébe bújsz.


Egyszerűen szánalmas vagy.

2023. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%

Na, hogy csak jobban kiismerjük Holdfény Balázst, ezt a privát üzenetet írta:

"Hùha, látom, dühkezelési gondjaid vannak 😀

Brühühühüüüü sírjál csak! 😀"


És ezt így írta alá:

"Mérges kislány"


Nem vagyok híve annak, hogy szexuális identítást patologizáljak, de a jelek alapján eléggé egyértelmű nála a nemi identítászavar, és az általa jelentett diszkomfort érzet, ami ezekben a kérdésekben megjelenik.

2023. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Balázs "mindig is" spirituális volt, vagyis nagyon régóta tudom róla. Valamilyen szinte látszik is az arcáról, mert ehhez értek. Meg más is, amit titkol... Volt vele egy nagyon komoly interjú erről és tényleg jobb oldalát vette elő. Én azt nem értem, hogy spiritualitással hogyan tud gúnyosan vicceskedni és ebből megszedni magát.
2023. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
49%
Én 135-ös IQ-val hiszek ebben, ami eléggé ritka (főleg magyarok között) és hivatalosan lett megállapítva. Akkor ki az idióta? Bocs!
2023. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként pontosan a nyitottak és spirituálisok rendelkeznek magas IQ-val. Erre is volt már vizsgálat a világban. Míg a keresztények nem annyira.
2023. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!