Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki ne szeretne még 1xer...

Ki ne szeretne még 1xer kisgyerek lenni? a reinkarnáció elmélettel csak egy baj van, hogy azt mondja, nem halunk meg nyugi hanem visszatérünk gyerekként. A Sátán is ezt mondta Évának. És lám lám hazugság volt.

Figyelt kérdés
jan. 24. 13:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Ne higgy se a karmában, se a reinkarnációban.

Volt osztálytársamnak, aki az egyik legnagyobb szennyes rohadék volt, tegnap született meg a gyereke

Nem voltam rá kiváncsi mégis megláttam sajnos


Míg nekem életre szóló traumákat okozott a bántalmazása, neki lett egy egészséges kölyke, sínen van az élete és dolgoznia sem kell mert pénzes a családja.

Pedig hányadék a külseje és kövér és mégis lehetett kölyke, ami pl nekem sosem lehet…

Sőt, velem nélküle is csak egyre rosszabb dolgok történnek.


Egy ilyen azt érdemelné hogy kb a vonat levágja a lábát, nem egy családot meg pénzt a szülőktől.

Hol itt a nagy KARMA?

Na tessék, itt a bizonyíték hogy nincs.

jan. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Jah és még az eszembe jutott hogy nem nézegetem az életét, néha ránéztem hogy lássam hogy évről évre egyre rondább és kövérebb, de hónapok kihagyása után PONT tegnap léptem be a közösségi oldalra mikor láttam a hírt hogy megszületett a kölyök

Szóval ne aggódj kérdező, vagy nincs karma vagy csak bizonyos embereken működik ilyen szenny módon(rajtam)

jan. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

21: Ez nem így működik és ehhez tudni kéne az alapelveket.

Az sajnos tőle mentálisan elferdült saját döntése volt, hogy bántson mást. Ez nem egy megírt dolog. De az már igen, hogy kivel kell gyereket létrehoznia és milyen közös élettel ki lesz a gyereke. A karma abba nem üt vissza, ami így meg van határozva. Illetve sajnos valóban sokkal később vagy következő életre, sokan ezért érzik nem igazságosnak. Vannak instant karmák, de ez hosszú téma.

Valakinek szenvedős élete van ilyen hozott dolgok miatt, ezt így megmondani szintén nehéz. Vagy lehet átok valakitől, de v.sz.l. ennek a hite itt már pláne ki van zárva.


Az én esetemben valaki tönkretett engem egy időre és az idő alatt elrántotta tőlem páromat, ő is vígan nyomta ezt. Talán még most is vígan van. Nem volt bizonyítékom, másik illetőt tudtam csak feljelenteni. Sőt: érzem a próbálkozását, csak már nem hat. Tehát nem most ütött vissza a karma és másfél milliós veszteségemet sem kapom vissza az utcán. Laikusként és hitetlenként én is mondhatnám, hogy akkor nincs. De egyrészről ezt érezni kell nyitottan, másrészről nekem nagyon-nagyon sok tapasztalatom van. Ez viszont megint más dolog.

jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Akit az istenek szeretnek,

Örökre meghagyják gyereknek,

Bizakodónak, nevetőnek,

Az élet útja annak puha szőnyeg,

Útravalója sugaras derű,

Mely ólmot színarannyá aranyoz,

Széppé a rútat, jóvá ami rossz

És nagyszerűvé azt, mi egyszerű,

Újjá az ócskát, tengerré a tócsát.

A világ annak micsoda?

Mindennap millió új csoda,

Sok tarka álom és kevés valóság.

Tündérek és mesék víg birodalma,

Amelyben győz a jó, kárt vall a gaz, hamis,

Amelyben minden alma aranyalma

És az marad befőtt korában is,

Játék az élet, élet csak a játék

S élet, halál egyformán szép ajándék.

Maradj gyerek te is hát kis leányom,

Mosolygó lelkű, üde, friss,

Maradj gyerek, szívből kívánom,

Még nagymama korodban is."


(Heltai Jenő: Marianne emlékkönyvébe)

jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szintén szenvedős életem volt, gyerekkoromban bántottak, túl komoly voltam már akkor, zárkózott voltam, nem találtam önmagamat, lassan indult be az életem, és a többi. De egy ponton túl éreztem és tudtam, hogy nekem ez feladat. Akkor még hitem sem volt, azt is csak kerestem. Azt sem tudtam, hogy Istenben hiszek-e. Nincs saját lakásom-egzisztenciám és számomra egyébként is förtelmesen dobálóznak ezzel emberek, de boldog vagyok párommal. Sőt: megküzdöttem érte és magamért is. Én büszke vagyok magamra és a hitemből is fakad.
jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Illetve sajnos valóban sokkal később vagy következő életre, sokan ezért érzik nem igazságosnak. Vannak instant karmák, de ez hosszú téma.


Na ezért tartom én ezt a rendszert borzalmasnak, ha létezik.

Kit érdekel hogy mi lesz a következő életemben? Kit? Mert felőlem lehetek indiai 6 lábú nyomorék is.

Engem a most érdekel


Csak remélem hogy a kölyke beteg lesz, vagy 12 év múlva szarrá fogják szivatni mint ahogy ő is tette velem, ezzel egy életére durva szoc. Fóbiát és nyomorult életet okozva…


Ennyit kívánok neki és egy rosszabb napomon majd meg is fogom fenyegetni.

jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Előző, én is szociális fóbiás vagyok, és van más problémám is. Én mindig is ilyen voltam, ameddig vissza tudok emlékezni. Ami a karmát illeti, én sem tartok néhány dolgot logikusnak ezt illetően. De én úgy vagyok ezzel meg a reinkarnációval kapcsolatban, hogy attól még létezőnek tartom ezeket a dolgokat, hogy nem vagyok tisztában sok dologgal, nem tartok logikusnak sok dolgot ezt illetően.

Tegyük hozzá, hogy nagyon nehéz tisztában lenni az úgynevezett nagy kérdéseket illetően, amik a létezéssel kapcsolatosak.

Szokták mondani, hogy mindenkinek a maga problémái a legnagyobbak, de előző hozzászóló, ha írnék néhány dolgot magamról, hogy hogyan élek és néhány eseményt, amik történtek velem, lehet, hogy azt gondolnád, hogy a te sorsod ehhez képest még tűrhető. Nem akarok írni, hanem csak viszonyításképpen említettem magamat, tehát hogy minden viszonylagos.

febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!