Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Fiatal vagy öreg lélek lehetek?

Fiatal vagy öreg lélek lehetek?

Figyelt kérdés

kérem csak az válaszoljon aki hisz az ilyesmiben.


nem tudom eldönteni hogy vagy nagyon kevés földi tapasztalatom lehet, vagy az utolsó köröket rovom.


egyszer, régebben egy spirituális nő azt mondta hogy a lelkem nem földi eredetű, alig volt még földi életem csak egy pár darab, azokra is igaz volt a meg nem értettség, sikertelenség és hogy nagyon új vagyok még a földi viszonyok közt. voltam asztrológusnál, ott sem láttak a képletemben semmi extrát.


szemem színe sötétbarna.


viszont a való életben tele vagyok bonyolult és beteg helyzetekkel, mentális beteg vagyok, nem érzem jól magam soha kb stb.. van egy kapcsolatom , az is elég karmikusnak tűnik mert nagyon hasonlóak vagyunk és nem tudunk elszakadni már 10 éve.. megvetem az olyan embereket akik betartanak minden szabályt akkor is ha senki se figyeli őket, minta életet élnek, családcentrikusak. sokat foglalkoztat az öngyilkosság gondolata és nem tudtam beilleszkedni a társadalomba. sokszor kívülállóként szemlélem a társadalmat, melyben nem találom a helyem de igazság szerint nem is akarom megtalálni.


kaptam az élettől könnyítéseket, amikről már ember csak álmodhatna de nagyon furcsa, nehéz, megoldhatatlan helyzetek sokaságát is.


ezek alapján mi lehet?



ápr. 1. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kezdő lélek, max pár korábbi élet ahogy azt mondták. Igazuk volt.
A fejlődés elején jársz de nem lehetsz annyira kezdő.
Fejlődés vége fele járhatsz
Nagyon idős lélek, sok földi életed volt már és lehet ez az utolsó.
7 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
amúgy 1996 02 14 10 : 45 ha így valaki jobban rálát esetleg
ápr. 1. 14:41
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem mindegy?
ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Elég öreg lélek vagy, hiszen már betöltötted a 28. életévedet!
ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés, szerintem ezt csak léleklátók tudnák megmondani, de őket még nem tudom hogy hol és hogyan lehetne megtalálni ha van itt az országban néhány, meg hogy miből lehetne ezt megállapítani hogy valóban léleklátó-e valaki.
ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni fentebb, hogy "őket meg nem tudom hogy hol és hogyan lehetne megtalálni..."
ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 Egy újabb troll.
ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 Ez is trollkodás.
ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Jó sok kamu jósnál járhattál, ha ilyeneket hordtak össze...te egy fiatal lélek vagy, aki nem találja a helyét a világban és letért az életútjáról.
ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Ezt sem tudhatjuk, hogy így van-e valóban. Lehet hogy nem fiatal hanem az van amit leírt a kérdező a kérdése alatt, tehát nem sok földi élete volt. Bármi lehetséges ezek közül a variációk közül.
ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy lehet hogy a lelke nem fiatal.
ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!