Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Fiatal vagy öreg lélek lehetek?

Fiatal vagy öreg lélek lehetek?

Figyelt kérdés

kérem csak az válaszoljon aki hisz az ilyesmiben.


nem tudom eldönteni hogy vagy nagyon kevés földi tapasztalatom lehet, vagy az utolsó köröket rovom.


egyszer, régebben egy spirituális nő azt mondta hogy a lelkem nem földi eredetű, alig volt még földi életem csak egy pár darab, azokra is igaz volt a meg nem értettség, sikertelenség és hogy nagyon új vagyok még a földi viszonyok közt. voltam asztrológusnál, ott sem láttak a képletemben semmi extrát.


szemem színe sötétbarna.


viszont a való életben tele vagyok bonyolult és beteg helyzetekkel, mentális beteg vagyok, nem érzem jól magam soha kb stb.. van egy kapcsolatom , az is elég karmikusnak tűnik mert nagyon hasonlóak vagyunk és nem tudunk elszakadni már 10 éve.. megvetem az olyan embereket akik betartanak minden szabályt akkor is ha senki se figyeli őket, minta életet élnek, családcentrikusak. sokat foglalkoztat az öngyilkosság gondolata és nem tudtam beilleszkedni a társadalomba. sokszor kívülállóként szemlélem a társadalmat, melyben nem találom a helyem de igazság szerint nem is akarom megtalálni.


kaptam az élettől könnyítéseket, amikről már ember csak álmodhatna de nagyon furcsa, nehéz, megoldhatatlan helyzetek sokaságát is.


ezek alapján mi lehet?



ápr. 1. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy elemző gondolkodású,

Empatikus/Együttérző (ha vkivel vmi rossz történik; és másnak se akarsz ártani, mert tudod, hogy az rossz lenne neki; vagy rossz lenne, ha veled történne),

Széles látókörű, meg nyitott az új elméletekre, hogy nem söpröd le rögtön,hogy "Ez hülyeség."

?

Inkább ilyenek.

Elítélsz-e olyanokat, akik pl hatalmukkal visszaélve fosztogatnak pl

Képes vagy-e nagyon magasfokú szeretetre?- De persze ehhez olyan is kell(het), aki kiváltja; de mondjuk saját magadat is szeretheted pl. (de nem egoista orrfennhordós nárcisztikus módon)

Egyszer láttam neten egy idézetet, valakinek ez a mottója, hogy "Szeretni mindenkit, amíg nem ad okot, hogy ne. "

Szal pl az alapvető tiszteletet, kedvességet mindenkinek megadod, amíg nem okoz kárt neked v másnak g3nyóskodásból akár lelkileg, akár fizikailag. Szóval pl te nem kezdesz el csak úgy random (pl kedvtelésből) bunkóskodni, de ha a másik bunkón szólt hozzád már előtte, akkor válthatsz te is más hangnemre, de nemfeltétlenül kell; de a lényeg az, hogy nem kezdesz magadtól bunkóskodást.


Remélem,mindent jól írtam.


Amúgy szerintem inkább olyan közepesen idős lélek lehetsz, se nem öreg, se nem fiatal, hanem a kettő között középtájt valahol.

ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!