Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezek alapján “kezdő” vagy...

Ezek alapján “kezdő” vagy idősebb lélek vagyok?

Figyelt kérdés

Sose tudom eldönteni. El fogok menni reinkarnációs utazásra, de előtte azért megkérdezem itt:


Huszonéves nő vagyok, nem túl átlagos élettel, sok rossz dolog ért már engem, olyanok is amik miatt fel szokás adni. Vannak veleszületett betegségeim. A szüleim miatt nem adom fel mert csak én vagyok nekik de részben ők is az okai annak hogy ott tartok , ahol. Nem igazán vagyok társasági ember, egy szerzett kapcsolatom van, vele hullámzó a viszonyom de nagyon egy hullámhosszon vagyunk. A munkám se mindennapi. Valamennyire hiszek a spirituális dolgokba, de a keresztény dolgokba nem tudok hinni mert meseszerűnek tartom.


A szemem sötétbarna, a testemen amit furának mondanék az a rossz gerinc meg a fura orr


Bocsi ha fura a kérdés csak nagyon érdekel az ilyesmi dolog , alig várom már hogy eljussak utaztatóhoz


Valahogy meg lehet ezt nézni, akár asztrológiai képlettel stb?



2022. jún. 12. 23:56
A kérdező szavazást indított:
Teljesen friss lélek lehetsz, az is lehet hogy ez az első inkarnációd vagy pár rövid életed volt
Szerintem lehetett már néhány életed de annyira nem lehetsz öreg lélek
Ezek alapján te öreg lélek vagy és ez lehet az utolsó inkarnációd egyike, az is lehet hogy most kell itt lenned “utoljára”
11 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyik válaszra se tudtam szívből nyomni, a fizikai világban szerzett tapasztalatok egyedül a vágyakra terjednek ki, a fizikai énnel való azonosulás szintjéig .Í gy nem vagy tekinthető öreg vagy fiatal léleknek, csak a testednek van az értelemmel meghatározható kora. Minden kérdésedre megvan benned a válasz, egyedül a fizikai éned ami elválaszt tőle.
2022. jún. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Középkategóriás érésben lévő vagy...Kisebb karmatorlódásod is lehet tehát nem friss..A szemed színe azt jelenti,hogy a földi életsorozat előtt már beszülettél egy keményebb 4D-s tanulóbolygóra az alsóasztrál méregenergiákat magadba szívni...érzelmileg vagy terhelt...(gerinc-erkölcsi tartás-empátia kifejlődése)

Ha öreg lennél már gyerekkorodban érdekelt volna az ezotéria,szimbolika és minden kétséget kizárva huszonéves korodra már felé kellett volna fordulj,főleg a dolgok mélyebb megértése végett...

2022. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Szóval hiszel a reinkarnációs baromságokban de a kereszténység meg meseszerű. Sok eszed lehet xd Mert a reinkarnáció meg az ilyen spirituális xarok aztán tényleg annyira reálisak.
2022. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Kb 23,4%os elméd van. Ez a negyedik életed. Még apró vagy, de már tudod merre kéne keresni a keresnivalót.
2022. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Mivel a lélek elvileg örökkévaló így nem igazán van kora.
2022. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

#2 "A szemed színe azt jelenti,hogy a földi életsorozat előtt már beszülettél egy keményebb 4D-s tanulóbolygóra"

A szemünk színéért a genetika felel, nem az ezotéria.

2022. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Jahh...a mongoloknak meg azért olyan kicsi és szűk a szemük,mert túl sok a sivatagi szél...összekell húzni nehogymár belemenjen...
2022. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6: Eltévedtél tyúkeszű?
2022. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
#7 #8 Visszaülhetnétek bioszórára, vagy higgyétek azt, hogy a "A szemed színe azt jelenti,hogy a földi életsorozat előtt már beszülettél egy keményebb 4D-s tanulóbolygóra" A mongolok milyen bolygóra születtek előző életükben?
2022. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyik fő ismerve a fejlettebb tudatnak, hogy nem fitogtatja saját érettségét, csak teszi a dolgát. Ha mégis, az azért van, mert minden áron el akarjak helyezni magát egy amúgy e szempontból nem létező hierarchiában, ami egy primitívebb, ösztönszerűbb, territoriálisabb viselkedés bizonyossága. Nem hiszem, hogy Jézus sokat filózott azon, hogy ő maga mennyire fejlett tudat. Lehet azért, mert nem lehetett akkoriban minden sarkon bugyuta new age spirituális kézikönyveket kapni. Így ő saját kútfejből dolgozott... :)

Csak legyetek jók másokhoz, vezéreljen mindig jóindulat, jóakarat és máris jó úton haladtok. Hogy mikor értek célba az attól függ, hogy mennyire tudtok hűek lenni mindezen értékekhez.

2022. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!