Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs utazás, vagy...

Reinkarnációs utazás, vagy pszichokineziológia?

Figyelt kérdés

Többféle problémára szeretnék választ illetve megoldást találni, és úgy gondolom, akár a mostani, akár esetleg egy korábbi életemben lehet a magyarázat...


- rendkívül bizonytalan vagyok önmagamban, nem tudok társaságban megnyilvánulni, teljesen lámpalázas vagyok, nehezen engedem ki az energiáimat, pedig legbelül óriási feszültségeket érzek

- stresszes életem van, és hajlamos vagyok a depresszióra

- úgy érzem sokszor, hogy nincsen pontos célja az életemnek, nem találom az utamat (holott magas iskolázottsággal rendelkezem és felelős pozícióban dolgozom)

- régóta nem találok megfelelő társat és sokszor úgy érzem, hogy nem is létezik olyan lány, akivel igazán ki tudnék jönni


Választ adhat-e kérdéseimre egy reinkarnációs utazás, vagy egy pszichokineziológussal folytatott feloldásos terápia? Melyik lenne a célravezetőbb? Van a kettő között valamilyen nemű és mértékű átfedés? Vannak konkrét tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?


Előre is köszönök minden választ!


2010. nov. 22. 00:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
A kineziologia sokat segit!
2011. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!