Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon ez lesz az utolsó életem?

Vajon ez lesz az utolsó életem?

Figyelt kérdés

Kezdem egyenként elvesziteni a vágyaim iránti szenvedélyt és nem bánom egyáltalán.

A reinkarnációt a karma müködteti és a vágyak.

Az emberekkel is közömbösebb vagyok,nem hargszom különböző sérelmekért,nem bántok senkit.

A gondolataim akörül forognak,hogy lehetne-e ez már az utolsó életem,ami után nincs több leszületés.

Nagyon örülnék neki és alig várom.

Nem vagyok fiatal tizenéves és nem untam meg az életem,nehogy azt higgyétek.

Csak reinkarnációban hivők válasza érdekel...


2011. jan. 12. 21:42
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

Azért irtam ki kérdésként ide hogy higgyátek el hétköznapi emberek elérték ezt az állapotot.Lehet ti is naponta találkoztotk.

Nem kell ahhoz dalai lámának lenni.Sőt ő sem tesz SEMMIT.

És képzeld még netezik is.

Senkit sem akarok meggyőzni semmiről,csak neked tünik ugy 9:33-as.Azért mert te igy tunteted fel.Vitát akarsz csinálni.

Amugy a filozófiának csak addig van értelme mig az ego élteti.Mert az ego müve a filozofia.

2011. jan. 15. 21:30
 52/59 anonim ***** válasza:

akkor bizonyára a kérdésedet és a válaszaidat is az ego írta...és ez az, amiért szóvá tettem a dolgot, hogy valami még azért nem stimmel...;)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

Felesleges ezt a vitát folytatni,mert mindig lesz mit válaszolnunk egymásnak.Mindenki azt fogja hinni,hogy neki van igaza.Itt rólam van szó és én tudom az igazamat.

A válaszolok helyett inkább mindenki cáfolni próbál engem,mert hihetetlennek tartja,hogy bárkivel ez megtörténhet akivel az utcán találkozik vagy az interneten cseveg.

2011. jan. 16. 21:20
 54/59 anonim ***** válasza:

te figyelj már. :)


az a helyzet, hogy én csak abból következtetek, és kérdezek vissza, amiket itt állítasz. a szavad nem passzol össze a tetteddel...tényleg aranyos vagy, hogy szólsz a többieknek, hogy igenis van ilyen ember...de ez győzködés...aki pedig győzköd, és hirdeti maga fejlettségét, pontosabban magával példálozik ott még valami nem stimmel...a kérdésed pedig úgy szólt, hogy "Vajon ez lesz az utolsó életem?" És erre kaptál korrekt rendes, illemtudó választ, és belementünk egy beszélgetésbe, amit már most vitának tituálsz...holott korábban megemlítetted, hogy vitáról szó sincs. Én csak korrektségből szóltam, hogy itt a dolgok nincsenek fedésben...no mindegy én csak segíteni akarta, de nem erőszak a disznótor. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Neked kár lenne reinkarnálódni...
2011. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Nem. Az utolsó élet nem azt jelenti, hogy az ember közömbös és érdektelen, csak szeretetteljesen nyugodt. Ha bántják, ha rossz dolog történik vele, azt békés mosollyal fogadja, mert tudja, hogy mindennek van oka, és minden úgy jó, ahogy van.

De ez nem közömbösség.

2011. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
ha eléred a megvilágosodást, akkor valóban ez az utolsó földi életed :) viszont ehhez sokat kell gyakorolni, tanulni. amit leírsz, az sajnos még mindig az ego dolga, de van egy jó hírem: az általad leírtakból valószínűsíthető, hogy az isteni világban születsz újra. itt ezer év boldogság vár rád, de utána megint bekerül a lelked a körforgásba, ugyanis csak az emberi létformában lehet elérni a megvilágosodát. isteni lényként boldog leszel ugyan, de nem leszel képes fejlődésre. az a reinkarnáció tana szerint csak az embereknek adatik meg.
2011. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:
Kedves kérdező. Nagyon nagy sértettség és bizonygatni akarás van a szövegeidben. Nehogy azt hidd, hogy ez lesz az utolsó életed :) Fogsz inkarnálódni, ez csak a FÖLDI élet, amiről beszélünk. Talán másik bolygón újjá fogsz születni, és új tapasztalatokat fogsz szerezni. Pontosan, egy rómás hasonlatot olvastam. Segíts másoknak. A Rómába vezető utat mindenki tudja, mert úgy született le a földre, hogy ő azt az utat választotta. De az emberi tudat nincs tisztában ezzel. Ide kapcsolódik a dolog: Neked nem arra kell rávilágítanod, hol magaslik Róma, hanem arra, hogy hol vannak a gödrök, milyen magasra kell emelni a lábat, hogy ne legyen hasraesés. Helyettük kijárni az utat úgysem fogod tudni. Aki pedig elesik, az felkel; MInden baj ami vele történik, érte van. a lélek pontosan tudja ezt, mikor mi fog történni, így már a még fel nem tett kérdéseidre is megvan a válasz, és te is tudod! Egyébként ahogy elnézem, szerintem még párszor azért ide fogsz pottyanni a földre. az indokom, amivel alátámasztom: Akkor választhatnád meg azt, hogy leszüless, ha tökéletesen tudatában vagy mindennek. Értem ezalatt azt, hogy kiegyensúlyozott vagy, lelkiekben, anyagiakban bőséggel rendelkezel, türelmes és bölcs vagy, boldog virágzó párkapcsolatod van, nem vagy ideges, mert a vonzás történyeit használva mindig a jó dolgokat vonzod be, egyre jobban és jobban vagy; tudsz gyógyítani embereket,tudsz velük telepatikusan kommunikálni, megtudsz nekik jelenni(( halálod után)) >>Ehhez társul még a hófehér aura. a csakrák jó működése.... Ezeket nagyon nagyon nagyon sok idő alatt lehet elérni. Ha egy kartondobozban laksz, havi kereset 40ezer, és örökösen azon rágod magad, hogy hogy lesz ezután, viszont vigasztalod magad azzal, hogy az egod magasabb, mint a Duna szintje, és abban a hitben ringatod magad, hogy ez az utolsó életed, nagyot fogsz koppanni :) én 22 éves vagyok, de tudom magamról, hogy fiatal lélek vagyok, bár van még mit tanulnom,de jóval fejlettebb vagyok a környezetemnél. nem vagyok önző, és nem is voltam soha. jó szivem van mindenkihez, nem tudok haragudni, és megbocsájtó természet vagyok, végtelen türelemmel. Így rendeltetett. Ha tényleg olyan tapasztalt vagy, akkor tudatban a többi lélek ( és ember) felett kéne állnod. Csak sajnos láttam, és olvastam olyan hibákat, ami azt mutatta, hogy sajnos nem vagy oly' mértékben eltérő a többi embertől. Egyszó mint száz, van még neked is mit tanulnod, és fogsz inkarnálódni még párszor. Ha megadatik az a lehetőség a következő pár életedben, hogy rájössz arra, hogy mi lesz a célod, és örökíteni tudod ezt a tudást, majd eljuthatsz oda is, hogy te választod meg azt, hogy ténylegesen újjá akarsz-e születni, vagy sem... ( majd utána felkerülsz arra a síkra, ahol az idő és tér mint fogalom nincsenek. Csak örök nyugalom.)
2013. jún. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!