Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeretnék egy olyan emberrel...

Szeretnék egy olyan emberrel találkozni aki képes információval szolgálni előző életemről! Van ilyen vagy csak átbaszás az egész?

Figyelt kérdés

Tele van a média meg az összes újság ilyen hirdetésekkel!

Aki emlékszik az előző életére kérem írjon.


2011. jan. 18. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én is a **sok reinkarnációs utaztatási technikáját javaslom. egyrészt, mert próbáltam, másrészt mert nekem attól lesz kamuszagú valami, ha nagyon sok pénzt akarnak érte kérni. egy igazi **snak csak annyi pénzt "kell" adnod, amennyit jónak látsz. meg kell esküdniük ugyanis arra, hogy bárkinek segítenek, aki hozzájuk fordul és nem kérhetnek érte pénzt. valamennyit azonban érdemes adni érte, mert 1. amit igyen kap az ember, azt nem becsüli 2. csereenergiát adsz pénz formájában, így tudod befolyásolni, hogy mit kell viszonzásként adnod a másik embertől kapott energiáért.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat!

Hol találok**ndikat?



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. jan. 21. 14:01
 13/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! én vagyok, aki bedobta a **t. ha érdekel a dolog, írj privit.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ti komolyan elhiszitek ezt a sok baromságot???
2011. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 BlackSword ***** válasza:

Ugyan hagyjuk már ezt a butaságot... Az ember egyszeri és megismételhetetlen Zseni, vagy jelen esetben inkább bolond...

Csak sajnálni, és szánni tudom azt aki olyat állít, hogy ilyet tud... És azokat is akik hisznek és fizetnek az ilyen szabadrabló, hazug, csaló sarlatánoknak...

2011. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
tiszteletben tartom, ha nem hisztek benne. majd a következő életetekben :D. de annyit hozzá kell tennem, h a nadis utaztatók NEM KÉRHETNEK semmit az utaztatásért. szerinted többször 1,5 órát (ennyi kb. ez utazás) miért töltenek ilyennel, ha nem működik? saját bőrömön tapasztalom. és ez nem csak mozizás, igen komoly lelki blokkokat képes feloldani.
2011. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 BlackSword ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:19!!!

Miért van az ha kamuból bejelentesz egy járványt, akkor azonnal lesz 30-40 "beteg" a tünetekkel???

2011. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ilyet még nem tapasztaltam :)
2011. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
én előző életemben sem hittem a reinkarnációban :D
2012. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!