Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy ismerhetem fel/találhatom...

Hogy ismerhetem fel/találhatom meg valakinek a reinkarnációját?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
Akkor az is hülyeség, hogy a tibeti lámák újraszületnek? Ugyanis megtalálják a kisgyereket, aki felismeri az elhúnyt öreg láma személyes tárgyait, mint sajátját. Voltam ott és a 14 éves "reincarnacio" megáldott minden eléjárulót! Szerintem addig születünk újra, ide vagy esetleg más dimenzióba, amíg van mit tanulnunk/tapasztalnunk. Nem minden bizonyítható kézzelfoghatóan, mégis tudjuk, hogy van! Talán a "déjá vu" ilyen visszapillantás az előző életre. Mindenkinek joga van a másfajta véleményhez, de illenék tiszteletben tarthatni az övétől eltérőket...
2011. febr. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ghostboy ***** válasza:
81%
Nem. én hiszek a túlvilágban és az újászülestésben. Nem tudom bizonyítani hogy ezek valóban léteznek. De nem én vagyok az aki lehülyézi a másikat mert ő hisz benne.
2011. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A déja-vu-vel kapcsolatban olvasnivaló: [link]

A láma reinkarnáció meg szerintem átverés. Nincs mit ezen magyarázni többet.

2011. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ghostboy ***** válasza:
a "szerintem átverés" az annyit ér mint halottnak a csók. ezzel nem bizonyítottad be hogy átverés amit azok csinálnak. te tudós vagy? van rá bármi bizonyítékod? azok az emberek nem hírnévre vágynak. külvilágtól elzárva nekik nincs érdekükben hazudni. majd ha be tudod bizonyítani hogy kamu akkor írjál ilyet. mert ezzel az erővel én is mondhatom hogy te homo vagy. nem tudom bizonyítani de mégis mondhatom. aki nem hisz az ilyesmikbe az ne írjon ide. mert mi akik hiszünk benne és foglalkoztat minket ez a témakör nem érdekel hogy némelyik b*nkónak mi a véleménye. feljön ide és játsza a nagyarcút meg hülyézi az embereket. aki szkeptikus az húzzon innen és foglalkozzon azzal amiben hisz. ne itt töltse ki a dühét meg a gyerekkori sérelmeit, a gyerekszobája hiányát.
2011. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!