Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudnék emlékezni az...

Hogyan tudnék emlékezni az előző életeimre? Hogy mennyi volt és milyen voltam és ismertem-e azokat az embereket akik most fontosak nekem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
**k tudnak utaztatni előző életedbe, de csak nagyon megbízható emberre bízhatod magadat.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Két lehetőséged van: vagy reinkarnációs meditációt végzel -ezt akár egyedül is megteheted, miután megtanultad, hogyan kell, de tény, hogy szakember által végzett irányított meditációval/utaztatással többre mész, és nagyobb biztonságban is vagy. A második lehetőséged az, hogy reinkarnációs hipnózist végeztetsz -ezt viszont legálisan csak pszichológus végezheti. Ha valaki mindennemű képesítés nélkül azt ígéri neked, hogy hipnotizál, azt a saját érdekedben messzire kerüld el.
2011. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
elsőnek: ez nagy volt :D
2011. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha azt hiszed, hogy ezzel megtudod, hogy mi miatt olyan az életed, amilyen, akkor nagyon tévedsz. Vannak képi bevillanások, de semmi több. Én csak annyit tudtam meg, hogy miért van víziszonyom. Na meg hogy számos életen át voltam szerzetes, vagy pap. (most nem vagyok vallásos) voltam kikapós polgárasszony, akit a férje lelőtt. És? volt valami értelme? semmi.
2011. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Látod nem voltam se királynő se főúr , se király, de még gazdag se :)
2011. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha valakivel nagyon jóban vagy, és úgy érzed, hogy időtlen idő óta ismeritek egymást, vagy anélkül kiráz a hideg valakitől, pedig még nem is szólt hozzád, azokkal előző életeidben biztosan találkoztál.Vagy olyan akit elhagytak előző életében és most is kapcsolatba kerülnek, ösztönösen félsz attól, hogy elhagy
2011. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én ezoterikus oldalon olvastam, hogy a drogok tényleg tudnak ilyet, de inkább az előző hozzászólók módszerét javaslom.
2011. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 FD God válasza:
Az elöző életedre semmikép nem fogsz emlékezni mert hiszen a lelked ugyan az de az eszed és a tudatod más:)))
2011. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!