Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik halál utáni élet?

Létezik halál utáni élet?

Figyelt kérdés
a realista felem azt súgja, hogy az ember egy teremtmény, ha meghal vége. azonban az a felem, ami hisz a természetfeletti lényekben, szellemekben csak szimplán kíváncsi mi lesz a halál után, é hisz benne hogy van ott valami. szóval van halál utáni élet?bizonyíték nem ártana, a válaszolóktól:) (jah, és normális válaszokat várok kösz)
2011. máj. 29. 19:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%

Két magzat beszélget;

-Te,szerinted van élet a születés után?!

-Hát,nem hiszem. Még senki nem jött onnan vissza !!

-------------------------------------------------

Vicc, de benne van a válasz a kérdésedre...

2011. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Eggyertelmu hogy van es haladunk tovabb a fejlodesi sikokon vagy fokozatokon. Bizonyitek ?? latom sokaknak az kell, erre csak azt tudom valaszul adni hogy csak az hiheto amit fizikailas fogni is tudsz ? vagy legalabb latni ?
2012. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Van halál utáni élet. Ebben a videóban megtalálod a választ. Nem elhinni kell, hanem elfogadni.


https://www.youtube.com/watch?v=of3uNz9M0Ms


Bizonyíték: Nézd, ha te tényleg őszintén Istennek adod az életedet, és azt akarod, hogy változtassa meg, akkor meg fogja. Az lesz a bizonyíték. Az enyémet megváltoztatta, és most személyes kapcsolatban élek Istennel.

Én annak idején azt mondtam, hogy "Istenem, ez nagyon jól hangzik, de nem tudom elhinni csak úgy. Ha te tényleg vagy, akkor neked adom az életem, és elkezdem veled felépíteni ezt a kapcsolatot."

Ha kamu lenne, akkor 1. én se hadoválnék itt neked feleslegesen 2. magad is rájönnél, hogy az... és nem fizettél senkinek semmit, nem csináltál magadból hülyét a barátaid, sem a szüleid előtt.... Semmibe nem kerül megpróbálni. Csak az kell hozzá, hogy az ember ezt tényleg akarja, mert ha nem őszinte, vagy csak eszközként szeretné Istent az életébe a saját maga vágyaihoz, vagy igazából nem is érdekli Isten, még ha van, akkor sem, csupán kísérletezni akar: Isten a szívek mélyébe lát, és aki tényleg a kapcsolatot szeretné vele, annak megjelenik az életében.

Uff, én beszéltem.:D

2012. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Van élet, igen a "túloldalon", ami valójában ennek a világnak a folytatódása. Újra és újra testet kapunk és visszajövünk, és a két születés között élünk valahlo ,
2012. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Igen.


"a realista felem azt súgja, hogy az ember egy teremtmény, ha meghal vége" - ebben, hol a reális?


"a felem, ami hisz" - az örök elmúlásban


A hitles bizonyítékok tízezrei vannak már, klinikai haálál állapotában a szomszédos idegen helységeket ismeri meg. Több száz éve elfeledett, és ezer kilométerekre lévő helyekre mennek el, és ásatják ki az egykori énjük sírját, az ottani senki élő által nem ismert infókkal, mind ezt sokszor régészeti és teljes tudományos háttérrel. Több jelentős tudományos történeti s régészeti felfedezés is így történt. Semmi forrás a napjainkban nem utalt rá, hogy lenne ott valami, csak volt olyan "megszállót" aki emlékezet rá, hogy ott volt.

2012. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
erre csak hihedelem, vagy meggyőződés van. tapasztalaról senki nem szàmolt be eddig.
2015. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Vinkó Márton válasza:

Élet a halál után?



Rájöttem egy kimondottan lehetséges magyarázatra, hogy miért épp az adott öntudat szemszögéből látjuk a világot, és nem a többiből:



A véletlenszerű biológiai folyamatok során az összes öntudatot termékenyítő részecskének azonos a funkciója: vagyis minden agy egy nagy tudat-szövetnek a tagja, úgymond a különböző "öntudat"nak nevezett szigetei. Vagyis hogyha az egyik elveszik, akkor a többi része az attól még megmarad ugyanazzal a funkcióval, vagyis hogy felfogja a dolgokat, így tulajdonképpen úgymond cserélik, pótolják egymást az öntudatok, de mi nyilván egyszerre csak egyet fogunk fel úgy, mintha "főszereplő"(k) lennénk. Nyilván ezt magamnak itt azzal, hogy mondjuk öngyilkos lennék nem tudnám bebizonyítani, mert ha igaz is lenne, bár miért is ne lehetne az, az ami már utána fogja fel a dolgokat, nem ugyanaz az öntudat, másik személyiség lenne, és nem viszi tovább az előzőnek az emlékeit, így az is úgy fogja fel, mint a jelenlegit, mintha csak ez lenne. De valójában mindenki ugyanaz a különböző öntudat-szigeteken. (majdnem olyan, mint a reinkarnáció)



Persze nem biztos az igazság, de nyilván nem az enyém az egyetlen öntudat-szemszög, ami létezik, és lehet ez az egész mögött. Mindenki maga döntse el persze, mindenesetre én hiszek benne.

2019. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Sokan meghaltak, és még mindig élnek emberek, szóval igen, van élet a halál után.
2020. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Az összes hitvilág erre alapul. Nem tudjuk mi van ott, csak hisszük.
2020. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Erre választ csak akkor kapunk, ha eljön az ideje. Magyarul, ha már meghaltunk.
2023. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!