Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Érezte már azt valaki, hogy...

Érezte már azt valaki, hogy ezt az életét már egyszer átélte? ( ismerősek a helyzetek, szinte mindent megérzel, és sejted hogy mi fog történni X Y esemény után? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17.04 vagyok.Lifenetwok-on mondta egy orvos.
2011. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
51%
azt mondjak hogy azert erzed ugy hogy mar az a dolog megtortent veled mert a deja-vu az amikor az egyik szemed hamarabb fogja fel az adott kepet mint a masik. Nagyon pici az idokulombseg de van amikor megtortenik es ezert erzed azt hogy mar egyszer lattad azt a kepet
2011. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem is sokszor volt már ilyen érzésem (dejavu)
2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

csilacska, sztem te az agyféltekékre gondolsz, mert ha az egyik szemed előbb fogná fel az nem lenen magyarázat arra amikor a gondolataidat kapja el a deja vu.

Szerintem a deja vu a sorsod teljesítésében segít, de mivel nem teljesen hiszek a sorssszerűségben, hanem abban, hogy betudjuk folyásolni az életünket, ezért vannak bizonyos előre meghatározott pillanatok, amiket el kell érni ez a deja vu

mások szerint az egész életünket tudjuk előre, és ezt álmunkban néha látjuk is (pl én) és természetesen ez csak akkor jutt eszünkbe, miközben történik, hogy jé ezt már megálmodtam....

2011. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!