Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van élet a halál...

Josek kérdése:

Szerintetek van élet a halál után? és hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 12:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
81%
Hiszek benne. És van élet a halál előtt illetve a fogantatás előtt is. Szerintem dimenzókban kell gondolkozni. Biztos van lelkünk és szellemünk.. éshát sajna van az egonk. Kinek nagyobb kinek kisebb. A sorsunkat mi magunk alakítjuk, de vannak események amiket meg kell tapasztalni.
2011. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Magadtól is rájöhetsz még halálod előtt, egyenlőre ne gondolkozz sokat pont ezen...Gondolkozz máson, ha lehet, akkor beszélgess róla a lehető legtöbb emberrel. Emberekkel akiket van miért becsülni. Embereket, akik még ha nem is sokkal, de jobban éltek, mint mások. Az utóbbi állítás relatív, mert ha az emberi normák szerint így is van, akkor tudnod kell, az egyetlen különbség a jó és a rossz ember között, hogy máshová születtek. Éld le a tömeggyilkos életét, majd cselekedj másképp. A lényeg, hogy ezen a kérdésen nem fogsz tudni áthaladni, egyenlőre, ha egyáltalán valaha...
2011. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Szerintem minden ember szellemi lény is,és nem csak fizikai teste van.Minden egyes újjászületés alkalmával kapunk valamilyen sorsfeledatot amit meg kell oldanunk.Kinek hogyan sikerül annak alapján kapja meg a legközelebbi sorsfeladatát.Tehát az egész világon minden ok,és okozat!
2012. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincsen reinkarnácó. Ha pl. Valaki állat volt, abból hogyan lesz megint ember? Jó állat módjára fog viselkedni, és az Univerzum visszaküldi, hogy legyen megint ember? Vagy örökre állat marad, de az is lehet, hogy kővé születik le újra? Abszurdum!
2012. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A halál utáni "lét"-ben hiszek, hogy a lélek nem hal meg. A reinkarnációban nem. A Földön egyszer élünk mindannyian.
2013. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Én ezen sokat szoktam gondolkodni..hát szerintem van élet a halál után..valami biztos hogy van..valaminek kell Én vagyok képes felfogni hogy eltűnök,nem létezek többé..egyszer elkezdtem ebbe belegondolni hogy nem vagyok és kezdtem belebolondulni.Nagyon ijesztő.Pl eltudnátok azt képzelni hogy hiányzik az egyik lábotok?

És hiszek a reinkarnációban is.Különben mivel magyaráznátok a dezsa vű érzést?

2013. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én *nem vagyok
2013. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!