Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hisztek a reinkarnációban?

Hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés
Ha igen miért??Ha nem miért??
2009. jan. 12. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát halála után az embert vagy eltmetik, vagy elhamvasztják, így vagy úgy az embert alkotó molekulák valamikor újra bekerül a táplálékláncba, tehát ha nagyon erőltetjük a dolgot, akkor végülis egy másik élőlényt fognak alkotni, tehát reinkarnálódtunk. Persze gondolom nem ezt a választ vártad, de akkor meg ne tudomány témakörbe írj:P
2009. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

az a lelekvandorlas igaz?

Hat nem tudom. Szerintem valami csak van a halal utan, aztan hogy mi ????

2009. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: nem baj ha ezt irtad...

Nem tudtam máshol feltenni a kérdést,ezért is irtam az egyéb kérdésekhez...:) Vagy te mit mondasz,hova irhattam volna?:P

2009. jan. 12. 19:18
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én igen
2009. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Én is hiszek a lélekvándorlásban. Sőt, abban is, hogy saját magamban térek vissza, ezért a végrendeletemben mindent magamra hagyok :D
2009. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, honnan veszed az új lelkeket. Az emberiség gyorsan szaporodik - tehát a ma élő emberek nagyrésze bizony soha nem élhetett idáig. Akkor meg sok értelme nincs a reinkarnációnak: hiszen a mai emberek nagy része "kezdő". Ez pedig erősen látszana a viselkedésükön. Látszana, hogy ki a tapasztaltabb (aki már kétszer volt), ki a a mester (már tízszer volt) és ki az abszolút nyerő (már 500-szor volt).
2009. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
96%
a 4.-nek van humora:D:D:D:D:Damúgy meg nagyon sok energia van bennünk és ha hirtelen meghalunk hát hova tűnne az rengeteg energia?:Desetleg szellem formájában.....:Pde ezt csak én gondolom.
2009. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Én már az előző életemben sem hittem benne :D
2009. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Minden vallás hirdeti valamilyen formában, sőt a Bibliában is benne volt, csak a "pápista" cenzúra az egyik zsinaton kiszedte belőle, mert hogy nézett az ki, hogy a pápa és a császár megszülethet nincstelen parasztnak is a következő életében.


Jézus mondatát eredeti nyelven így fordíthatjuk:

Ki újra(újjá)nem születik , nem juthat el hozzám..


újra és ujra leszületünk, amíg meg nem tisztul a lelkünk

2009. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem mindegy hol teszed fel...de a rend kedvéért jobb lett volna Kultúra és közösségen belül.

Pl. vallás, de Ott is van Egyéb.

Nézd meg, minden fő kategóriához tartozik Egyéb.

Most a tudományok/egyéb-en belül vagy ezzel a kérdéssel.

Ide így fogalmazhattál volna: Tudtok-e tudományon belül a reinkarnációval kapcsolatos felfedezésről?...vagy valami ilyesmi....esetleg mit szóltok ilyesmi felfedezéséhez?, de hogy Hisztek-e?, az már nem tudomány.

2009. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!